ADVENTNÍ ZÁJEZDY

Svařené víno, lahodný punč, adventní trhy, průvod čertů – to vše a mnohem více vám nabízejí naše adventní zájezdy. Poznejte adventní Vídeň, Salzburg, Norimberk, Drážďany a Míšeň.

KOUZLO VÍDEŇSKÉHO ADVENTU

Výtečné svařené víno a domácí vánoční cukroví dostanete na každém adventním trhu. Jednotlivé adventní trhy se však liší. Na prostranství před impozantní vídeňskou radnicí jsou rozestavěny stánky s cukrovím, kandovaným ovocem a jinými lahůdkami. Kouzelné stromy jsou ověšeny červenými srdíčky a bonbony. Dospělí mohou nakoupit výrobky uměleckých řemesel a v „Ježíškově dílně“ si mohou děti vyrobit dárek pro své blízké.

890


1. 12. 2017

VÍCE

PRŮVOD ČERTŮ V RETZU

1950


9.12. - 10.12. 2017

VÍCE

SEIFFEN – ADVENT VE MĚSTĚ HRAČEK A BETLÉMŮ

Pohádkový advent na německé straně Krušných hor v Seiffenu. Malebné městečko horníků a řezbářů se skanzenem, muzeem hraček a pěknými adventními trhy. Dřevěné hračky ze Seiffenu jsou vyhledávaným vánočním zbožím.

790


16. 12. 2017

VÍCE

ADVENT V BUDYŠÍNĚ, ZHOŘELCI A KRYŠTOFOVĚ ÚDOLÍ

Václavský trh v Budyšíně je možná dokonce nejstarším vánočním trhem v Německu. V roce 1384 král Václav dal městu právo uspořádat svobodné trhy, kde se prodávalo maso. V pozdějších stoletích se začaly na trhu prodávat další výrobky. Slezský vánoční trh ve Zhořelci se koná v krásném historickém centru města.

690


16. 12. 2017

VÍCE

© 2017 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.


Užíváním webu souhlasíte se zpracováním údajů soubory cookies.