O NÁS

Představujeme se

Cestovní kancelář vznikla v roce 1991, když již před tímto datem jsme podobnou činnost vyvíjeli v rámci Klubu českých turistů a svazu turistiky ČSTV. Již od svého založení víme, jaký zážitek v člověku vyvolá hezké cestování.

Umíme připravit pohodové poznávací zájezdy. V našem katalogu naleznete široký výběr zájezdů s pěší turistikou a cykloturistikou. Dobře známe Evropu a víme i o těch nejzajímavějších místech, které byste těžko hledali sami. Poznejte s námi přírodní krásy a zajímavé historické památky. Často kombinujeme zájezdy nenáročné pěší turistiky s poznávacím programem. Při zájezdech do hor často využíváme lanovky. Pro zdatnější turisty pořádáme zájezdy s vysokohorskou turistikou včetně ferrat. Během bohatého programu zbyde čas na fotografování i občerstvení v hospůdkách či cukrárnách.

Na zájezdy se odjíždí z našeho regionu Podkrkonoší a trasa je sestavena s ohledem na bydliště většiny účastníků a cílové destinace. Klienty máme z celých východních a severních Čech, zastávku zájezdového autobusu máme při většině zájezdů v Praze. Pro početnější skupiny za příplatek zajišťujeme z jejich bydliště svoz. Příjezdy a odjezdy jsou vždy v denních hodinách, a to s ohledem na spoje hromadné dopravy.

Vlastní tým průvodců se skládá ze zkušených průvodců plných energie, kteří jsou vždy připraveni Vám ochotně zodpovědět všetečné dotazy a poradit i s případným individuálním doplněním programu.

Snažíme se, abychom zachovali ceny zájezdů na přijatelné cenové úrovni, a současně si hlídáme dobrou úroveň všech služeb. Dopravu zajišťují moderní pohodlné autobusy většinou vybavené toaletou. Ubytování je zajištěno v hotelech a penzionech zpravidla ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím. Snažíme se, abychom kromě snídaně zajišťovali i večeře. U mnoha zájezdů je možné si stravování doobjednat. Někdy bývá k dispozici kuchyňka.

A na závěr. Ke klientům máme vřelý osobní přístup. Spokojenost našich účastníků je stále naší největší odměnou.

Tým CK HOŠKA TOUR

koncesni_listina

Fakturační údaje

Lubomír Hoška, HOŠKA TOUR
Zámecká 499
507 81 Lázně Bělohrad

IČO: 43518621
DIČ: CZ5405100129

Psali o nás

Logo Turistika.cz

Portál Turistika.cz


Portál Cykloserver

© 2018 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.


Užíváním webu souhlasíte se zpracováním údajů soubory cookies.