KAM TO LETOS BUDE

45 - ZÁJEZDŮ NALEZENO

SEŘADIT PODLE
|
SESKUPIT
ZOBRAZENÍ

VELIKONOCE V TERMÁLECH

Maďarsko Slovensko

Poznávací zájezdy Termály

Každoroční velikonoční zájezd do teplého prostředí termálních lázní. Nabízíme vám možnost vyhřát si kosti po dlouhé zimě v termálu s ubytováním v penzionu ve Veľkém Mederu. Při tomto zájezdu se využívá velikonočních svátků. Dovolenou nebudete potřebovat.

VÍCE

BAVORSKÉ ZRUŠENÉ ŽELEZNICE

Česko Německo

Cykloturistické zájezdy

Hlavním programem jsou nádherné túry po trasách bývalých železnic v oblasti Hornofalckého lesa, ze kterých se staly pohodlné cyklostezky. Vedou přes malebná bavorská města, městečka a vesničky s celou řadou pěkných odpočinkových míst. Pojedete po starých náspech, hlubokými záseky i přes staré mosty většinou po asfaltu a jemné šotolině. Nádražní budovy se staly restauracemi s gastronomickými lahůdkami. Všechny trasy jsou velmi dobře značeny. Prohlédnete si i památky UNESCO v Řezně a romantické Domažlicko.

VÍCE

BAVORSKÝ LES

Česko Německo

Pohodová turistika

Poznávací zájezd s lehkou turistikou do centrální části Bavorského lesa, která je díky krásné přírodě jednou z turisticky nejvyhledávanějších rekreačních oblastí České republiky. Budete mít možnost vystoupit na nejvyšší vrcholy Bavorského lesa. Vyvrcholením je návštěva dobrodružné Stezky v korunách stromů s výstupem na unikátní rozhlednu. Zcela výjimečné pohledy do korun stromů.

VÍCE

BIESZCZADY – RÁJ PRO ROMANTIKY

Polsko

Vysokohorská turistika

Horská turistika, s možností krácených túr, v zachovalé přírodě na polsko-slovensko-ukrajinském pomezí. Bieszczady jsou porostlé smíšeným lesem, který ve vyšších polohách přechází v travnaté poloniny s dalekými výhledy. Bieszczady jsou nejkrásnější na sklonku léta. Pochutnáte si na velkých borůvkách a krásně červených brusinkách. Čisté řeky jsou plné ryb a v lesích žijí i medvědi, jeleni a zubři...

VÍCE

BÍLÁ STOPA S RAMPUŠÁKEM

Česko

Lyžařská turistika

Zájezd lyžařské turistiky do Orlických hor, které jsou dnes přitažlivou turistickou a rekreační oblastí. Čekají vás zasněžené třpytivé horské pláně plné stop od běžkařů a lesní zvěře. Deštné je největším a nejznámějším rekreačním střediskem v Orlických horách. U všech lyžařských tras je možnost jejich krácení. Odjezd a příjezd zájezdového autobusu navazuje v Hradci Králové na rychlíky od a do Prahy.

VÍCE

CYKLOSTEZKA ALTMÜHL

Německo

Cykloturistické zájezdy

Vybrali jsme pro vás nejkrásnější část cyklostezky Altmühl, která je vedena převážně po vlastní stezce a patří k nejoblíbenějším v Německu. Je především asfaltová, částečně jemná šotolina. Přírodní park Altmühltal je jedním z nejkrásnějších koutů jižního Německa. Rozkládá se kolem zákrutů řeky Altmühl a jejího údolí. Najdete zde ostré skály, svahy pokryté jalovcem, pohádkové výhledy na meandry řeky, zámky, hrady a kostely. U ústí do Dunaje se projedete na kole a lodí neschůdnou Dunajskou soutěskou pod klášterem Weltenburg.

VÍCE

CYKLOSTEZKA Z PRAHY DO MÍŠNĚ

Česko Německo

Cykloturistické zájezdy

Zkuste letos vyjet z Prahy a v příštím roce hurá na další část Labské cyklostezky do Německa.

VÍCE

CYKLOSTEZKOU ÚDOLÍM BEČVY

Česko

Cykloturistické zájezdy

Čeká vás příjemná jízda pestrou krajinou. Vždyť část cyklostezky je vedena po nově vybudovaných úsecích s vyloučením motorové dopravy. Menší část trasy je vedena po málo frekventovaných místních komunikacích a zpevněných lesních a polních cestách a skutečné minimum trasy zatím musíte absolvovat po silnicích. Co můžete cestou vidět? Krásnou přírodu Beskyd, valašské dřevěnice roztroušené po obcích a městečkách regionu nebo soustředěné v rožnovském skanzenu.

VÍCE

DOLOMITY Z KOPCE

Itálie

Cykloturistické zájezdy

Pohodová cyklistika po cyklostezkách a silnicích v nádherných sceneriích v centru Dolomit. Začínat budete většinou v některém horském sedle a budete sjíždět do údolí a dál po krásných cyklostezkách podle zpěněných řek pod majestátními vrcholy Dolomit. Výškový rozdíl 1500 m mezi startem a cílem etapy nebude výjimkou. Pro výkonné bikery jsou připraveny i náročnější varianty, jako výjezd k Cinque Torri, pod Tre Cime apod.

VÍCE
1
2
3
4
5

© 2017 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.


Užíváním webu souhlasíte se zpracováním údajů soubory cookies.