SLUNNÉ VÝCHODNÍ TYROLSKO

Nový zájezd se slevovou kartou.
Žádné vstupné ani jízdné lanovkami se již neplatí.

Číslo zájezdu

Termín

Ubytování

Doprava

Cena

340

8.8. – 14.8. 2017

Hotel

Autobus8 950,-/8 550,- Kč

Připravili jsme pro vás nový zájezd se slevovou kartou, tentokrát do oblasti Východního Tyrolska. Každý den budete mít možnost v rámci slevové karty vyjet některou z lanovek do vysokohorského světa plného krásných vyhlídek. Vycházky či túry budou přizpůsobeny vašim schopnostem. O Východním Tyrolsku se říká, že to je nejslunnější oblast Rakouska. Zasněžené vrcholky hor, překrásná údolí a romantické horské vesnice.

Průvodce: Veronika Bartošová

Na zájezd jsou ještě volná místa.

Program:

1. den: odjezd ve večerních hodinách, možnost nástupu v jižních Čechách. Noční přesun do Rakouska.

2. den: MATREIER GOLDRIED BERGBAHNEN – lanovkou z Matrei, túra s přihlédnutím na zdatnost účastníků.

3. den: ST. JAKOB BERGBAHNEN – sedačkovou lanovkou do výšky 2 400 m, možnost výstupu romantickou krajinou na vrchol Degenhorn 2946 m.

4. den: ANKOGEL HOCHBERGSBAHNEN – kabinková lanovka vás vyveze do výšky 2 636 m. Zde pouze krátká vycházka. Otevře se před vámi horský svět třítisícovek skupiny Ankogel. MÖLLTALER GLETSCHER – ERLEBNIS 3 000 M   – kabinková lanovka vás vyveze až do výšky 2 800 m. Další sedačkovou lanovkou, kterou si již musíte zaplatit (cca 6 €), se dostanete až do výšky 3 000 m.  Zde již bude chladněji, šlápnete si na ledovec. Sestup z vrcholu k horní stanici kabinkové lanovky (1,5 hodiny).

5. den: SEXTENER DOLOMITEN BAHNEN – kabinkovou lanovkou již na italském území do výšky 2060 m. Túra na pohraniční vrchol Helm 2433 m. HOCHPUSTERTALER BERGBAHNEN – kabinkovou lanovkou ze Sillianu do výšky 2090 m (2,5 hodina tam i zpět). Túra podle chuti a zdatnosti účastníků na Thurntaler Gipfel 2407 m (2,5 hodiny tam i zpět) s panoramatickým výhledem na východní část italských Dolomit.

6. den: LIENZER BERGBAHNEN – kabinkovou lanovkou z Lienzu 673 m do protilehlého pohoří Liezenských Dolomit. Panoramatické výhledy na Liezenské Dolomity. Polodenní túra s přihlédnutím na zdatnost a chuť jednotlivých účastníků. KALSER BERGBAHNEN – kabinkovou lanovkou do výšky 2305 m, odpolední túra na hřeben s výhledem na Vysoké Taury. Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun.

7. den: návrat v ranních hodinách.

Ubytování: hotel in Matrei.

Stravování: snídaně. Možnost dokoupení večeří za 1 320,- Kč

V ceně je zahrnuta: přeprava, 4x ubytování, 4x snídaně a průvodce.

© 2017 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.


Užíváním webu souhlasíte se zpracováním údajů soubory cookies.