SVĚT KŘIŠŤÁLOVÝCH VODOPÁDŮ

Číslo zájezdu

Termín

Ubytování

Doprava

Cena

400

23.8. – 28.8. 2017

Hotel

Autobus8 350,-/7 950,- Kč

Sleva pro apartmán

Nový zájezd do krásných rakouských hor. S kartou „Stubai Card“ můžete jednou zdarma navštívit různé přírodní zajímavosti, lanovky, koupaliště atd. ve Stubaiském údolí v Tyrolsku. Stubajské Alpy jsou pro nás poměrně odlehlá oblast, která však uchvátí každého návštěvníka svojí nevšední rozmanitostí a krásou. Rozkládají se jižně od Innsbrucku, západně od dálnice vedoucí Brenerským průsmykem. 

Průvodce: Veronika Bartošová

Volná místa pouze v apartmánech bez stravování. Bude poskytnuta sleva.

Program:

1. den: odjezd v ranních hodinách, odjezd také z Hradce Králové. Možnost nástupu v západních Čechách. Přesun do rakouského Tyrolska. WATTENS – křišťálový svět Swarovski, křišťálová stěna z 12 tun křišťálového skla, největší křišťál na světě.

2. den: MIEDERS 953 m – kabinkovou lanovkou na vrchol Koppeneck 1 600 m. MARIA-WALDRAST – přes rašeliniště na nejvýše položené poutní místo v Evropě s pověstným léčivým pramenem a klášterní restaurací, návrat lanovkou nebo bobovou dráhou do údolí.

3. den: NEUSTIFT – kabinkovou lanovkou Elferbahnen na Elfer 1 812 m. Vycházka k salaši Issenangeralm a zpět. Zdatnější účastníci výstup a vyhlídkový okruh kolem květů azalek do romantického údolí Pinnistal. MISCHBACH – WASSERFALL – místním busem k vodopádu v údolí.

4. den: Stubaiský LEDOVEC – výjezd kabinkovou lanovkou do výšky 3 210 m. Top of Tyrol – vyhlídková terasa – panoramatický výhled. Grawa-WASSERFALL – vycházka k impozantnímu vodopádu, vycházka k ledovci. Cesta kolem říčky Ruetz k vodopádu.

5. den:FULPMES – lanovkou Kreuzjochbahn 2 136 m. STUBAIBLICK – nenáročný výstup k vyhlídkové plošině a naučný okruh věnovaný alpské flóře. Dolů lanovkou nebo pěšky do mezistanice kolem chaty Schlickeralm. Zdatnější účastníci hřebenová túra k chatě Starkenburgerhütte 2 229 m, kde hory připomínají jižněji ležící Dolomity, zpět po pohodlné cestě kolem polí azalek. Odpoledne jízda Stubaiskou nostalgickou železnicí do Innsbrucku. INNSBRUCK – prohlídka hlavního tyrolského města. Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun.

6. den: návrat v ranních hodinách.

Ubytování: hotel.

Stravování: snídaně. Možnost dokoupení večeří za 1 350,- Kč.

V ceně je zahrnuta: přeprava, slevová karta Stubai Supercard, 4x ubytování, 4x snídaně a průvodce.

© 2017 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.


Užíváním webu souhlasíte se zpracováním údajů soubory cookies.