KOUZLO VÍDEŇSKÉHO ADVENTU

S možností nákupu v Primarku.

Číslo zájezdu

Termín

Ubytování

Doprava

Cena

900

1.12. (pátek)

není

autobus890,- Kč

Výtečné svařené víno a domácí vánoční cukroví dostanete na každém adventním trhu. Jednotlivé adventní trhy se však liší. Na prostranství před impozantní vídeňskou radnicí jsou rozestavěny stánky s cukrovím, kandovaným ovocem a jinými lahůdkami. Kouzelné stromy jsou ověšeny červenými srdíčky a bonbony. Dospělí mohou nakoupit výrobky uměleckých řemesel a v „Ježíškově dílně“ si mohou děti vyrobit dárek pro své blízké.

Program:

Prohlídka svátečně vyzdobeného města. Projdete historické centrum –  Císařský palác Hofburg, ulici Graben, monumentální dóm sv. Štěpána a na Hohe Markt je zajímavý orloj. Obdivovat budete honosnou Korutanskou třídu s adventní výzdobou.

V srdci Vídně, mezi radnicí a hradním divadlem, se v období adventu rozzáří tisíce světel a naplní vábnými vůněmi tradiční „Ježíškův trh“. Jeho kouzlo je mocné. U dětí vyvolává radost a u dospělých nostalgické vzpomínky na vlastní dětství. Vzduchem se šíří neodolatelná vůně kaštanů, pečených jablek, punče, vanilky a jiných typických vídeňských lahůdek. Další stánky jsou ověšeny výrobky lidových řemesel nebo vánočními ozdobami z foukaného skla.

V podvečer možnost nákupu ve vídeňském obchodním domě PRIMARK. Návrat do 22.00 hodin

V ceně je zahrnuta: přeprava a průvodce.

© 2017 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.


Užíváním webu souhlasíte se zpracováním údajů soubory cookies.