PODHÁJSKA S VÝLETY

Mrtvé moře za humny.
Nejnavštěvovanější lázně na Slovensku.

Číslo:

130

Termín:

13. 6. – 17. 6. 2018

Cena:

4 150,- / 3 950,- Kč

Ubytování:

penzion

Stravování:

vlastní

Průvodci:

seznamte se

Pobytový zájezd s výlety je vhodný pro ty, kteří rádi pobyt v termálu skloubí s poznávací činností. Unikátní voda v Podhájske léčí celý organismus. K dispozici jsou léčivé bazény s vodou o teplotě až do 38ºC, rekreační bazény s hydromasážními tryskami s vodou o teplotě 28 – 36ºC, plavecký bazén s vodou o teplotě 26ºC. Bazénový svět s devíti bazény je otevřen do 21.00 hodin. V programu jsou tři dopolední výlety.

1.den: odjezd v ranních hodinách, možnost nástupu v Brně. Předpokládaný příjezd ve 14.00 hodin. PODHÁJSKA – možnost pobytu v termálním koupališti do 19.00 hodin nebo v bazénovém centru do 21.00 hodin.


2. den: TOPOĽČIANKY – půldenní výlet. Podíváte se do míst, kde odpočíval a pracoval T. G. Masaryk, možnost prohlídky muzea v areálu zámku, který je národní kulturní památkou. K zámku přiléhá národní hřebčín, krátká prohlídka. PODHÁJSKA – odpoledne pobyt v termálním koupališti.


3. den: NITRA – půldenní výlet. Prohlídka historického centra města. Nejcennější památkou je areál hradu, který se tyčí na vápencovém vršku přímo nad městem. Dominantou vršku je katedrála. Před hradem je barokní morový sloup a bronzové sousoší sv. Cyrila a Metoděje. PODHÁJSKA – odpoledne pobyt v termálním koupališti.


4. den: BANSKÁ ŠTIAVNICA – půldenní výlet. Historické jádro města je zapsáno na Seznamu kulturního dědictví UNESCO. Město je známo díky velice bohaté hornické minulosti. Tu dokumentuje Hornické muzeum v přírodě, kde je možný vstup do podzemí. PODHÁJSKA – odpoledne pobyt v termálním koupališti.


5. den: PODHÁJSKA – dopoledne pobyt v termálním koupališti. Odjezd ve 12.30 hodin, návrat do 20.30 hodin.

Ubytování: penzion.


Stravování: k dispozici kuchyňky. Možnosti stravování v areálu termálního koupaliště. Rovněž možnost objednání sterilovaných jídel v CK.


V ceně je zahrnuta: přeprava, 4x ubytování a průvodce.

Už to kreslíme…

© 2018 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.


Užíváním webu souhlasíte se zpracováním údajů soubory cookies.