fbpx

Krátká ochutnávka z katalogu 2020

V současné době připravujeme katalog na následující rok. Přinášíme několik míst, kam vás chceme pozvat. Z leteckých zájezdů se můžete těšit na několik variant okruhů Islandem, nově Irsko (včetně Severního Irska), Petrohrad rozšíříme o Moskvu, Katalánsko s Barcelonou a nabídneme Západní parky USA.

Na Velikonoce se budete mít možnost podívat do Bavorska, kde vás určitě zaujmou vyzdobené kašny. Podíváte se znovu do Lucemburska, Bretaně, na Květinový koberec v Bruselu. Budeme opakovat velký okruh Polskem, při kterém se podíváte až k Baltu. Připravujeme Elbu s Toskánskem, nesmí chybět západní část Ukrajiny (bývalá součást naší republiky). Vypravíme se na slavnosti shánění stád.

Ze zájezdů do Alp nemůže chybět populární Slovinko s krásným ubytováním rezortu Špik ležícím přímo pod štíty Julských Alp. Dále vás čekají Korutany, Švýcarsko s možností jízdy vyhlídkovými vlaky nebo západní část u Ženevského jezera, Stubaiské Alpy, Ötztal, nově Allgäuské Alpy. S novou slevovou kartou se budete moci podívat do Lechtálských Alp. Pro velké příznivce hor chystáme oblast Kalkalpen nebo Císařské pohoří.

Rozšíříme nabídku zájezdů do termálů, například do maďarských Harkán.  Nezapomeneme na jarní a podzimní termály na Slovensko – maďarském pomezí. V létě také s možností ubytování v penzionu s polopenzí.

Z cyklozájezdů se můžete těšit na Drávskou cyklostezku, Rýnskou cyklostezku Bavorsko se zámkem šíleného krále Ludvíka, Julské Alpy ale bude tu i stálice Rhôna, Dolomity, Mosela, Toskánsko, Poznaň nebo Sprewald.

Nebude chybět pestrá paleta zájezdů po České republice a Slovensku. Dále jednodenních a adventních zájezdů.

Samozřejmě tento výčet není kompletní a postupně ho budeme doplňovat.

V průběhu listopadu zveřejníme zájezdy zde na webu. 

Pokud jste s námi v posledních letech necestovali a katalog nedostáváte, stačí vyplnit vaši poštovní adresu zde: https://hoska-tour.cz/objednavka-katalogu/. Tištěný katalog vám bude doručen v průběhu prosince. Pokud jich naopak využijete více (čekárna u lékaře, v kadeřnictví) tak nám opět dejte vědět.

 

Prosíme o informaci, zda tištěný katalog nevyužijete a stačí vám zájezdy na webu – děkujeme.

0 0 hlasů
Article Rating
Posílat reakce na email
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

© 2022 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.