fbpx
hoska-tour@hoska-tour.cz | 603 164 558 | PO-PÁ: 9-17

Máte zápal pro věc?

Nábor průvodců 2020

CK HOŠKA TOUR hledá pro letní sezonu 2021 nové průvodce do svého týmu. Nehledáme delegáty ani technické průvodce. Nejvíce oceníme ty, kteří jsou zaměřeni na poznávací zájezdy, případně cyklo zájezdy a pohodovou turistiku po celé Evropě.

Koho hledáme

Vítáni jsou průvodci alespoň se základními zkušenostmi s průvodcovskou činností a s láskou k cestování. Nabízíme benefity rodinné cestovní kanceláře i pro rodinné příslušníky. Férové jednání a finanční ohodnocení. Preferujeme spíše ŽL (není podmínkou).

Požadujeme …

… výborné vystupování, umění jednat s lidmi, znalost dvou cizím jazyků (nezbytná je angličtina) a samozřejmě organizační schopnosti.

Více o nás na webu hoska-tour.cz. Sídlíme v podkrkonošském městě Lázně Bělohrad a zájezdy odjíždíme ze severovýchodních Čech s nástupními místy po trase.

Pokud máte zápal pro věc a nestereotypní práci, zašli své CV (uveď jazyky, země, zkušenosti, v čem se chceš zlepšovat) na adresu lubomir.hoska@hoska-tour.cz

Odpověď zpravidla obdržíte nejpozději do několika málo dní. Nejdříve bude nutné absolvovat zájezdy jako druhý (pomocný) průvodce.

https://hoska-tour.cz/kariera/

© 2020 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.


Užíváním webu souhlasíte se zpracováním údajů soubory cookies.