fbpx

Veletrh cestovního ruchu Holiday world 2016

Jako již tradičně i na letošním Holiday worldu můžete navštívit stánek CK HOŠKA TOUR. Podobně jako veletrh i my slavíme jubilejních 25 let zkušeností a spokojených klientů. V Praze představíme novinky z naší nabídky jako například rakouský Montafon, maďarská Formule 1, Labská cyklostezka, Příroda Jižního Norska s pěší turistikou, Holandsko na kole, Na kole kolem Balatonu, Rumunsko nebo Slovinsko jak ho neznáte. Umíme připravit pohodové poznávací zájezdy. V našem katalogu naleznete široký výběr zájezdů s pěší turistikou a cykloturistikou. Dobře známe Evropu a víme i o těch nejzajímavějších místech, které byste těžko hledali sami. Poznejte s námi přírodní krásy a zajímavé historické památky. Často kombinujeme zájezdy nenáročné pěší turistiky s poznávacím programem. Při zájezdech do hor často využíváme lanovky. Pro zdatnější turisty pořádáme zájezdy s vysokohorskou turistikou včetně ferrat. Během bohatého programu zbyde čas na fotografování i občerstvení v hospůdkách či cukrárnách.

Pro firemní, turistické či školní skupiny připravíme zájezdy na zakázku.

Vlastní tým průvodců se skládá ze zkušených průvodců plných energie, kteří jsou vždy připraveni Vám ochotně zodpovědět všetečné dotazy a poradit i s případným individuálním doplněním programu.

Snažíme se, abychom zachovali ceny zájezdů na přijatelné cenové úrovni, a současně si hlídáme dobrou úroveň všech služeb.

A na závěr. Ke klientům máme vřelý osobní přístup. Spokojenost našich účastníků je stále naší největší odměnou.

Zastavit se u nás a popovídat si můžete na stánku VH 401/10

0 0 hlasů
Article Rating
Posílat reakce na email
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

© 2022 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.