fbpx

Co máme nového? Vylepšené a nové zájezdy na rok 2022

Na našem webu najdete skvělé poznávací zájezdy a zájezdy s aktivní dovolenou na rok 2022. Připravili jsme několik novinek. Některé zájezdy, které jsme jezdili již v minulosti jsme letos vylepšili.


Zillertálské Alpy na několik způsobů

Do Zillertálských Alp se můžete podívat během několika zájezdů. Dva nové máme se slevovou kartou, kde jízdné lanovkami a další aktivity jsou již zahrnuté v ceně zájezdu. Oba zájezdy jsou s pohodovou turistikou a každý vede do jiných míst této alpské oblasti v rakouském Tyrolsku. A pokud máte rádi pěší turistiku, můžete se vydat na několikadenní trek s ubytováním na horských chatách.

Perly (nejen) severní Itálie

San Marino

Perly severní Itálie patří mezi naše oblíbené zájezdy. Nicméně pro letošní rok máme novinku. Nebudeme putovat jen po Itálii, ale také po San Marinu, které patří mezi nejmenší země naší planety.

Na kole podél alpských jezer, horských velikánů i známých expresů

Cyklistika okolo Svatého Mořice

Nově se můžete na kole projet malebnou oblastí Engadin, která se nachází kolem vyhlášeného horského střediska Svatý Mořic. Zde budete ubytovaní a tak si budete moci užít nejen vycházky podle vyhlášeného jezera. S kolem se dostanete na vyhlášený horský průsmyk Bernina. Nicméně trasy jsou připravené tak, aby se maximálně jezdilo po rovině nebo z kopce. A určitě se budete moci podívat mezi ledovce a nejvyšší štíty oblasti. V ceně zájezdu máte jízdné lanovkami v okolí Svatého Mořice.

Putování po okolí jezera Lago di Garda

Lago di Garda – hotel Centrale v Riva del Garda

Zájezd k jezeru Lago di Garda patří mezi naše dlouho oblíbené programy, nicméně letos jsme si připravili několik vylepšení. Tou hlavní novinkou je, že jsme vyjednali ubytování ve vyhlášeném hotelu Centrale, který se nachází v centru historického městečka Riva del Garda přímo na břehu jezera Lago di Garda vedle historické věže.

Cyklistika po jižním cípu Moravy

Novinka v oblasti Lednicko-valtického areálu a dále až za státní hranice na Slovensko.

0 0 hlasů
Article Rating
Posílat reakce na email
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

© 2022 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.