fbpx

Výlet do malebných Luhačovic

Výlet do malebných Luhačovic

Jako dárek ke svým 22. narozeninám jsem od přítele dostala pobyt v malé vesničce Pozlovice nedaleko Luhačovic. Moc jsem se na týden dovolené a relaxace těšila, i když počasí nám vůbec nepřálo.

V půlce dovolené jsme se rozhodli, že navštívíme malebné městečko Luhačovice. Tento den zrovna nepršelo, ani slunce nesvítilo, ale bylo ideální počasí na toulky městem. Viděli jsme spoustu zahrad s nádhernými květinami, barevné mosty po celém
městě a spoustu obchodů s možností si zakoupit lázeňské oplatky. Do jednoho obchůdku jsme zavítali i my a koupili si lázeňské oplatky se zajímavými příchutěmi. Nejvíce nám zachutnala brusinková.

Vyzkoušeli jsme také léčebné prameny, které byly zpestření celého výletu. Zašli jsme si zde i na oběd do restaurace, kterých se ve městě nacházelo opravdu mnoho. Jídlo bylo velice dobré a cena příznivá. Po celém městě jsme viděli také spoustu fontán, které se přímo nabízely k vyfotografování. Městečko vypadalo jako z pohádky. Výlet jsme zakončili zakoupením pohledu a poštovní známky a cestou na poštu, kde jsme příbuzným zaslali malou památky na naše putování městem.

 

Jsem moc ráda, že jsem měla možnost toto místo navštívit a poznat ho blíže. I když nám počasí moc nevycházelo, ukázalo se, že na něm vůbec nezáleželo. Důležité je, na jakém místě se zrovna nacházíme a jaké pocity prožíváme. Proto nemusíme cestovat na druhý konec zeměkoule, stačí zavítat do krásných míst našeho Česka.

0 0 hlasů
Article Rating
Posílat reakce na email
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

© 2022 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.