fbpx

Cykloturistické zájezdy


 

Proč s CK HOŠKA TOUR:

  • Vlastní tým průvodců, pro které cestování není jenom prací
  • U nás je zajímavý program na prvním místě
  • Oblíbená místa kombinujeme s těmi „neobjevenými“
  • Specialisté na zážitky od roku 1991

Polodenní a celodenní cykloturistické zájezdy doplněné o poznávací činnost. Naše zájezdy jsou vhodné pro pohodáře i zdatné cykloturisty. Všichni obdrží podrobný rozpis trasy s mapou. Náš průvodce je Vám připraven poradit a pomůže i s opravou kola. Zájemce, kteří o to projeví zájem, bude po celou trasu osobně doprovázet. Zájezdový autobus zpravidla cykloturisty doprovází po celou trasu. Naše trasy v klidu zvládnete na klasickém šlapacím kole. Pokud si sebou berete elektrokolo, tak je bez příplatku.

S námi poznáte krásné okolí Bodamské jezera, s koupáním v moři poznáte Istrii  Nezklamou Vás upravené cyklostezky v Rakousku. Na kole si dojedete na moravské vinobraní či do termálních lázní na Slovensku a Maďarsku. Projedete se Bavorskem. Ze sedla kola poznáte svérázný kraj Lužických Srbů. Stálicí jsou cyklozájezdy Dolomity z kopce nebo Rhonská cyklostezka ve Švýcarsku. Cykloturistické zájezdy pořádáme i do Slovinska, podél řek Mosela, Rýn nebo Salzach. Čas bude i na zastávky v příjemných hospůdkách.

Náročnost

Nenáročná cyklistika bez stoupání do kopce. Denní nájezd kilometrů nepřekročí 50 km a tak bude dost času na odpočinek.
Pohodová cyklistika bez velkého stoupání. Denní nájezd kilometrů může být kolem 60 km, nicméně autobus je stále k dispozici.
Cykloturistika po rovině, z kopce i do kopce. Denní nájezd kilometrů může být kolem 70 km.
Náročnější cyklistika a cykloturistika. Pod tuto náročnost spadají silničky v horách i zájezdy do hor na MTB.
Náročná cyklistika. Nicméně takto náročné cyklozájezdy u nás zatím nenajdete.

U cyklozájezdu je více kategorií náročnosti? Po cestě bývá k dispozici autobus a je možné se nechat kousek popovézt. Naopak zase bývají možnosti k prodloužení etapy a tak zájezd zasahuje do více náročností. Když na zájezd jedou 2 průvodci, každý z nich také může jet trasu s odlišnou náročností s měnší skupinou.

CYKLISTIKA V OKOLÍ SVATÉHO MOŘICE

© 2022 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.