fbpx

země

Itálie

DRÁVSKÁ CYKLOSTEZKA

Alpy Dolomity Itálie Rakousko

Cykloturistické zájezdy Poznávací zájezdy

Putování pod štíty vápencových Dolomit východním Tyrolskem ke korutanským jezerům. Dobře značená Drávská cyklostezka určitě nadchne všechny příznivce cykloturistiky. Kromě prvního dne, kdy je krajina trochu členitější, je trasa vedena po pohodlných asfaltových a šotolinových cestách rovinatým terénem. Na trase máte možnost odboček na různá zajímavá místa.

VÍCE

POD ŠTÍTY JULSKÝCH ALP

Alpy Itálie Slovinsko

Cykloturistické zájezdy

Cyklistické putování pod zářivě bílými vápencovými štíty Julských Alp s možností pěší turistiky. Čekají vás kouzelné doliny a pěkné cyklostezky. Najdete zde romantická zákoutí s jezery, vodopády a nedotčenou přírodu. Krásné malebné vesnice mají svůj osobitý ráz a jsou vyzdobeny typickými sušáky na seno. Hotelový bazén bude potvrzen v upřesňujících pokynech před zájezdem.

VÍCE

TURISTIKA V DOLOMITECH

Dolomity Itálie

Pohodová turistika Poznávací zájezdy Via ferraty Vysokohorská turistika

Poznáte nejatraktivnější části Dolomit.

VÍCE

OKOLÍ JEZERA LAGO DI GARDA

Alpy Dolomity Itálie

Pohodová turistika Poznávací zájezdy Zájezdy pro děti

Poznávací zájezd s pěší turistikou do nádherných vápencových hor v okolí jezera Garda. Romantické vycházky či túry vedou místy, kde probíhaly boje za I. světové války. Koupat se budete v čistých jezerech.

VÍCE

DOLOMITY – NEJLEPŠÍ FERRATY

Dolomity Itálie

Via ferraty Vysokohorská turistika

Zajištěné cesty – ferraty vás v Dolomitech zavedou do míst, kterých by dříve mohl dosáhnout jen zkušený horolezec. Via ferraty jsou stavěny tak, aby si svoji obtížnost našel opravdu každý. S kvalitním instruktorem zvládnete...

VÍCE

TOSKÁNSKEM NA KOLE

Itálie

Cykloturistické zájezdy

Putování venkovským Toskánskem po málo frekventovaných silnicích zvlněným až kopcovitým terénem. Kopců se účastníci nemusí bát, protože vždy lze trasu krátit. Účastníky čekají i dlouhé sjezdy k mořskému pobřeží...

VÍCE

POZNÁVACÍ DOLOMITY

Dolomity Itálie

Poznávací zájezdy

Poznávací zájezd s nenáročnými túrami ve vysokohorském prostředí Dolomit. Je tu zájezd pro naše klienty, kteří nechtějí nebo nemohou absolvovat náročné vysokohorské túry. Určitě vás uchvátí nevšední krása bizarních ostrých skalnatých štítů. Tento zájezd je vhodný i pro děti a mládež, které putování lehce zvládnou. V maximální míře se využívají lanovky.

VÍCE

NEJKRÁSNĚJŠÍ MÍSTA APULIE

Itálie

Poznávací zájezdy

VĚČNÝ ŘÍM

Itálie

Poznávací zájezdy

Poznávací zájezd do Florencie a Říma. Budete mít čas na prohlídku města, návštěvu nejvýznamnějších pamětihodností s průvodcem nebo individuálně, podle vašeho zájmu. Řím byl po staletí hlavním městem Římské říše. Město bylo více než tisíciletí středem Evropy. Město, v němž se střetávaly ty nejdůležitější evropské a světové události. Pyšní se překrásnými kostely, chrámy, fontánami a monumentálními bazilikami.

VÍCE

ROMANTICKÁ ELBA

Itálie

Poznávací zájezdy

Poznávací zájezd s vycházkami po pobřeží či na vyhlídková místa. Romantický ostrov je oblíben turisty, cykloturisty i milovníky pěkných pláží. Vždyť se ostrov může pochlubit výjimečně čistou vodou. Kolem pobřeží rostou palmy, piniové háje, kaktusy a velké množství nádherně vonících květin. Vesničky zůstávají tiché i v plné letní sezoně. Dnes patří ostrov mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější turistické destinace.

VÍCE

DOLOMITY Z KOPCE

Dolomity Itálie

Cykloturistické zájezdy

Pojedete z vysokohorských sedel. Ubytování v srdci Dolomit.

VÍCE

© 2021 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.


Užíváním webu souhlasíte se zpracováním údajů soubory cookies.