fbpx

Jak to na zájezdech chodí


Jaké jsou zájezdy od HOŠKA TOUR.

Cestujete s průvodcem


Během zájezdu cestujete s některým z našich průvodců. Průvodce Vás bude doslova provázet zájezdem. Sdělí Vám mnoho zajímavostí a zjistíte to, co z tištěného bedekru ani nevyčtete. Avšak průvodce tady není od toho, aby odvyprávěl hromady informací o památce. Na zájezdy jezdíte s průvodcem hlavně aby poskytl co nejlepší zážitky a pomohl Vám poznat nová místa.

Zájezdy ve skvělé partě

Kompletní itinerář


My předem připravíme celou cestu a vy si jen užíváte cestování a poznávání nových míst. Když to je potřeba, dopředu zajistíme jednotlivé vstupy do památek nebo zarezervujeme komentovanou exkurzy, abyste na místě neztráceli čas. Pokud Vás interiéry nebudou lákat, samozřejmě nikam nemusíte povinně. Mezitím můžete například něco ochutnat v restauraci nebo se někam jít projít.

Pohodlná doprava


U nás se cestuje komfortními autokary nebo v malých skupinkách letecky. V autobuse klienty řadíme podle data objednání zájezdu. Takže čím dříve si zájezd objednáte, tím víc vpředu budete sedět.

Pohodlná a ekologická doprava autobusy

Cestujte v malé skupince


Chcete využít výhod cestování v malé skupince? Naše letecké zájezdy jsou připravovány pro skupinky od 6 do 25 účastníků. U některých zájezdů poté cestujeme soukromími mikrobusy a nemusíme se trápit stiháním autobusů nebo vlaků.

Dobré ubytování


Při našich zájezdech se spí v hotelech, penzionech i dobře vybavených apartmánech či bungalovech. Vždy se prostě spí tam, kde nám to bude nejlépe vyhovovat při cestování po zajímavých místech.

Poznávací zájezdy s průvodcem

Poznejte nové lidi


Na zájezdech HOŠKA TOUR necestujete sami. Cestujete ve skupině lidí, se kterými budete sdílet své zážitky.

Pro zdravý životní styl


Cestování je i pro zdraví a to nejen to duševní. U nás je velká část zájezdů směrována do přírody, kde si můžete užít pohodové vycházky. A to je ten nejzdravější sport. Mimoto máme i zájezdy s pěší turistikou a cyklistikou.

Zájezdy - zdravý životní styl

Ochutnejte něco nového a poznejte místní


Během cest.

Populární i neobjevená místa


Nejezdíme a nelétáme jen tam, kam všichni. Rádi objevujeme neznámá místa a neomezujeme se jen na všeobecně známé destinace. A pokud možno, tak je kombinujeme tak, abyste poznali něco nového.

Náročnost není překážkou


Zaměřujeme se jak na poznávací zájezdy, tak i aktivní dovolenou. Rozsah náročnosti je u nás opravdu velký a není zájezd jako zájezd. Poznávací zájezdy jsou určené pro úplně každého. U zájezdů s pohodovou turistikou je možnost volit trasy podle svých preferencí, často se využívají lanovky. Zájezdy s turistikou v horách zase uspokojí duši každého horala.

Zajímáte se o cyklistické zájezdy?

K putování v sedle kola máme samostatný článek.

© 2022 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.