fbpx

Tipy na vychytané dárky pro cestovatele

Flexibilní tripod „gorillapod“

Takový flexibilní tripod se hodí nejen na focení, ale můžete na něj přidělat i na sedačku v autobuse či letadle třeba tablet nebo mobil. Na tripod přiděláte díky klasickému šroubu i zrcadlovku, klasický kompakt nebo sportovní kamerku.

Váha na zavazadla

Už jste se klepali nad tím, zdali vám nenapaří na letišti přemrštěný poplatek za nedodržení povolené hmotnosti zavazadla. Než kufr rvát na kuchyňskou váhu nebo na osobní váhy, můžete dát na jistotu a kufr zavěsit na váhu tomu určenou.

 

Krabička na „korálky“

Krabičky na korálky nemusíte použít jenom na korálky, ale i na drobné věci, šperky, léky a také nejrůznější dobroty.

 

Závěsná síť na spaní

Není nad to si někde na cestách přírodou dáchnout. Spací pytle se dělají i v malém cestovním provedení, které se vejde i do baťůžku.

 

Úložné vaky na prádlo

Pro přehledné roztřídění oblečení ve velkém kufr plným všeho možného se hodí tomu určené třídící vaky. Ty se obzvlášť budou hodit následně pro třídění čistého a špinavého oblečení.

 

Ponožky místo bot

V dnešní době už se dělají speciální ponožky, které plně nahradí boty. Ponožkoboty jsou skladné, ochrání nohu a nabídnou absolutní svobodu.

 

Cestovatelské tričko s piktogramy

Až se budete v cizích krajích domlouvat s místními, toto tričko se bude jistě hodit. Piktogramy na tričku totiž vynahradí jazykové nedostatky a hodí se pro způsob dorozumívání „nohama rukama“.

 

Cestovatelská stírací mapa

Aby měl každý cestovatel přehled, které země už navštívil a které mu ještě zbývají, tak těm se hodí stírací mapa světa či jen kontinentu.

 

 

0 0 hlasů
Article Rating
Posílat reakce na email
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

© 2022 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.