fbpx

NA DOVOLENOU DO PODKRKONOŠÍ

Vytvořili jsme pro vás balíček služeb, který vás provede oblastí Podkrkonoší. Navštívíte nejvýznamnější místa v oblasti, můžete si vybrat z bohatého programu, ochutnat místní kuchyni a to vše dle připraveného plánu.

 

Dovolená v Podkrkonoší na 6 nebo 3 noci:
Naplánované cyklovýlety do oblasti, 7 nebo 4 dny (6 nebo 3 noci), ubytování ve 3 subjektech. Vhodné pro období jaro – podzim. V ceně polopenze, ubytování, převoz zavazadel mezi ubytovateli. Možnost zapůjčení kol v hotelu Pod Zvičinou za příplatek. Výlety možno podniknout i vlastním automobilem. Vstupné si turista platí sám, ale ubytovatel mu zajišťuje slevu na toto vstupné. Turista obdrží naplánované výlety v oblasti Podkrkonoší, sám si může vybrat, kam pojede. Vhodné pro cyklisty, aktivní seniory, aktivní rodiny s dětmi. Možnost dokoupení ubytování v kterémkoli ubytovacím zařízení.
Na požádání bude zajištěn odvoz z nádraží do hotelu Pod Zvičinou.

 

Kam se můžete podívat : Hrad Pecka, Zvičina, Kuks, Dvůr Králové nad Labem a ZOO Dvůr Králové, Jaroměř, Chotěborky, Velichovky, Hořice, Miletín, Trosky/Kost/Humprecht/Dětenice, Lázně Bělohrad a kamenolom Javorka,Ostroměř, Konecchlumí

 

Podkrkonoší nalezneme v sousedství našich nejvyšších hor Krkonoš. Území je bohaté na přírodní krásy i kulturně-historické památky. Na své si přijdou milovníci cykloturistiky. Hustá síť cyklotras vás provede nádhernou přírodou do všech zákoutí Podkrkonoší. Gurmáni ocení i místní speciality v podobě hořických trubiček či miletínských modlitbiček. Atmosféra dávných časů Hospitalu Kuks či hradu Pecka uchvátí spolu s krásnou přehradou Les Království. Oblast žije i bohatým kulturním životem, koná se zde velké množství kulturních, národopisných, sportovních či motoristických akcí. Při svém putování narazíte i na značku Podkrkonoší regionální produkt®, která se uděluje na území Podkrkonoší místním tradičním výrobcům a zaručuje, že si odvezete ten „pravý“ suvenýr z Podkrkonoší.


Na dovolenou do Podkrkonoší na 4 dny.

Balíček obsahuje:
Naplánované cyklovýlety do oblasti, 4 dny a 3 noci, ubytování ve 3 subjektech (v každé oblasti strávení 1 noc). Vhodné pro období jaro – podzim. V ceně polopenze, ubytování, převoz zavazadel mezi ubytovateli. Možnost zapůjčení kol v hotelu Pod Zvičinou za příplatek. Výlety možno podniknout i vlastním automobilem. Vstupné si turista platí sám, ale ubytovatel mu zajišťuje slevu na toto vstupné. Turista obdrží naplánované výlety v oblasti Podkrkonoší, sám si může vybrat, kam pojede. Vhodné pro cyklisty, aktivní seniory, aktivní rodiny s dětmi…. Možnost dokoupení ubytování v kterémkoli ubytovacím zařízení – 600,- /noc/osoba. Na požádání bude zajištěn odvoz z nádraží do hotelu Pod Zvičinou.
Cena: 1.800,-/os


Na dovolenou do Podkrkonoší na 7 dní.

Balíček obsahuje:
Naplánované cyklovýlety do oblasti, 7 dní a 6 nocí, ubytování ve 3 subjektech (v každé oblasti strávení 2 nocí). Vhodné pro období jaro – podzim. V ceně polopenze, ubytování, převoz zavazadel mezi ubytovateli. Možnost zapůjčení kol v hotelu Pod Zvičinou za příplatek. Výlety možno podniknout i vlastním automobilem. Vstupné si turista platí sám, ale ubytovatel mu zajišťuje slevu na toto vstupné. Turista obdrží naplánované výlety v oblasti Podkrkonoší, sám si může vybrat, kam pojede. Vhodné pro cyklisty, aktivní seniory, aktivní rodiny s dětmi…. Možnost dokoupení ubytování v kterémkoli ubytovacím zařízení – 600,- /noc/osoba. Na požádání bude zajištěn odvoz z nádraží do hotelu Pod Zvičinou.
Cena: 3.600,-/os

NA DOVOLENOU DO PODKRKONOŠÍ

Česko

Pobyty s vlastní dopravou

Naplánované cyklovýlety do oblasti, 7 nebo 4 dny (6 nebo 3 noci), ubytování ve 3 subjektech. Vhodné pro období jaro – podzim. V ceně polopenze, ubytování, převoz zavazadel mezi ubytovateli...

VÍCE

NA DOVOLENOU DO PODKRKONOŠÍ – 7 DNÍ

Česko

Pobyty s vlastní dopravou

Naplánované cyklovýlety do oblasti na 7 dní (6 nocí), ubytování ve 3 subjektech. Vhodné pro období jaro – podzim. V ceně polopenze, ubytování, převoz zavazadel mezi ubytovateli...

VÍCE

© 2022 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.