Máš zápal pro věc?

Nábor průvodců 2018

CK HOŠKA TOUR hledá pro letní sezonu 2018 nové průvodce do svého týmu. Nehledáme delegáty ani technické průvodce. Nejvíce oceníme ty, kteří jsou zaměřeni na zahraniční cyklo zájezdy a pohodovou turistiku nebo poznávací zájezdy po tuzemsku a okolí. Pokud je vaše zaměření na poznávací zájezdy a pěší turistiku po celé Evropě, ozvěte se také.

Koho hledáme

Vítáni jsou průvodci alespoň se základními zkušenostmi s průvodcovskou činností a s láskou k cestování. Nabízíme benefity rodinné cestovní kanceláře i pro rodinné příslušníky. Férové jednání a finanční ohodnocení. Preferujeme spíše ŽL (není podmínkou).

Požadujeme …

… výborné vystupování, umění jednat s lidmi, znalost dvou cizím jazyků (nezbytná je angličtina) a samozřejmě organizační schopnosti.

Více o nás na webu hoska-tour.cz. Sídlíme v podkrkonošském městě Lázně Bělohrad a zájezdy odjíždíme ze severovýchodních Čech.

Pokud máš zápal pro věc a nestereotypní práci, zašli své CV (uveď jazyky, země, zkušenosti, v čem se chceš zlepšovat) na adresu lubomir.hoska@hoska-tour.cz

Odpověď zpravidla obdržíte nejpozději do několika málo dní. Nejdříve bude nutné absolvovat zájezdy jako druhý (pomocný) průvodce.

Kariéra

© 2018 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.


Užíváním webu souhlasíte se zpracováním údajů soubory cookies.