fbpx

ADVENT V DRÁŽĎANECH

Advent na pohádkovém zámku.

26.11.

ADVENT V DRÁŽĎANECH

Advent na pohádkovém zámku.

zájezd č. 910
Za vánoční atmosférou do Drážďan. V Německu se v mnoha městech konají tradiční vánoční trhy s nezaměnitelnou atmosférou, s kulisou koled a vůněmi pražených mandlí, jablek v čokoládě, opékaných klobás a především svařeného vína. Německo je zemí, kde tradice lidových zvyků se zachovala ve velkém rozsahu dodnes. I v Drážďanech na deseti vánočních trzích jsou pulty plné vánočních drobností, jesliček, hvězd, zvonků, svícnů a nejrůznějších dárků.
Program:
MORITZBURG – prohlídka zámku, na kterém se natáčela známá pohádka Tři oříšky pro Popelku. Zámek je postaven na umělém jezírku s přírodním parkem. K mimořádným pozoruhodnostem patří světově nejrozsáhlejší sbírka interiérového vybavení se vzácnými tapetami z kůže s cennými malbami a vzory a sbírka historických loveckých trofejí.
Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek
DRÁŽĎANY – v centru města je deset trhů, na kterých si můžete dopřát kromě jiného i durynskou klobásu nebo svařené víno či punč v pěkných hrníčcích. Překrásný středověký adventní trh je na nádvoří drážďanského zámku s kejklíři a komedianty. Mimo návštěvy vánočního trhu je možnost prohlídky Zwingeru. Drážďanům se pro velký počet památek říká také „Florencie na Labi“. V podvečerních hodinách odjezd, návrat do 21.00 hodin.
Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek
Cena: 690,- Kč.
V ceně je zahrnuta: přeprava a průvodce.
Přihlásit se >>>

© 2022 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.