fbpx

OKOLÍ JEZERA LAGO DI GARDA

Poznávací zájezd s pěší turistikou.

Číslo zájezdu

Termín

Ubytování

Doprava

Cena

V roce 2017 není momentálně nabízen žádný volný termín.

Hotel Garni Roma

Autobus 7 250,-/6 900,- Kč

Poznávací zájezd s pěší turistikou do nádherných vápencových hor v okolí jezera Garda. Romantické vycházky či túry vedou místy, kde probíhaly boje za I. světové války. Koupat se budete v čistých jezerech.

Program:

1. den: odjezd v podvečerních hodinách, možnost nástupu v západních Čechách. Noční přesun přes Německo a Rakousko do Itálie.

2. den: TRENTO – příjemné náměstí s kašnou Neptuna, arkádami, dómem, obchůdky a kavárnami, dóm se středověkou kryptou. ROVERETO – zastávka u zvonu Míru, který zvoní každý večer na památku padlých ve všech válkách, a ossaria s vyhlídkou. ARCO – prohlídka města. COLODRI – lehká túra, se zastávkou v botanické zahradě, na vyhlídku nad městečkem Arco nebo vycházka na hrad. LAGO DI GARDA – velmi oblíbené, největší a nejčistší italské jezero. Severní břehy lemují vysoké alpské štíty. Podvečerní vycházka podle jezera, možnost vykoupání.

3. den: Valle di LEDRO – jedinečným způsobem se zde prolíná smysl pro pořádek s italským temperamentem, životní styl horalů s téměř středomořským způsobem života u jezera Lago di Garda. LAGO DI LEDRO – perla mezi italskými jezery. Vycházka podle jezera. PREGASINA – vycházka do městečka, které se rozkládá vysoko nad jezerem, pěkné výhledy. VIA PONALE – lehká túra po historické cestě s tunely (baterka vhodná), výhledy na jezero a památky z 1. světové války. LIMONE – starobylé kamenné městečko na svazích u jezera Lago di Garda, kde je obnoveno pěstování citrusů. Možnost výletu lodí po jezeře Lago di Garda z Rivy do Limone.

RIVA DEL GARDA – prohlídka rekreačního střediska a hezkého městečka.

4. den: RIVA DEL GARDA – polodenní túra ke kapličce S. Barbora, panoramatický výhled na severní část jezera Lago di Garda.

VARONE – pěkné vodopády s malou botanickou zahradou. Villa CANALE – vycházka k historické kamenné vesničce. LAGO DI TENNO – vycházka okolo romantického jezera.

5. den: MONTE BALDO – na hřeben pohoří Monte Baldo vyjedete unikátní rotační kabinovou lanovkou. Trasa s ohledem na zdatnost jednotlivých účastníků po hřebeni na vrchol Cima Valdritta 2218 m a zpět k lanovce. Fantastické výhledy na jezero.

MALCESINE – kouzelné městečko s úzkými uličkami a romantickým hradem, který se vypíná přímo nad hladinou jezera. Možnost prohlídky hradu. V podvečerních hodinách odjezd, noční přesun.

6. den: návrat v ranních hodinách.

Ubytování: hotel Garni Roma v rekreačním středisku Torbole na severním břehu jezera Lago di Garda, čtyřlůžkové pokoje včetně sociálního příslušenství. Možnost ubytování ve dvoulůžkovém pokoji za příplatek.

Stravování: snídaně. Možnost dokoupení večeří za 1 040,- Kč.

V ceně je zahrnuta: přeprava, 3x ubytování, 3x snídaně a průvodce.

© 2022 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.