fbpx

Česká obec sokolská

nebo jen Sokol

Slevy pro členy Sokola

Česká obec sokolská (ČOS) nebo jen Sokol je tělovýchovný spolek za kterým stojí Tyrš a Fügner a založen byl už v roce 1862. Hrál důležitou roli v národní emancipaci. Nejdůležitějšími akcemi jsou Sokolské slety.

 

Sokolové mají za cíl zvyšovat tělesnou zdatnost svých, organizovat a vykonávat tělovýchovnou, sportovní, kulturní a dokonce společenskou činnost. Taktéž podporovat rozvoj osobnosti a vychovávat k čestnému jednání. Výchova vede i k národnostní, rasové a náboženské snášenlivosti, k demokracii, svobodě a humanismu, k osobní skromnosti a ukázněnosti, k lásce k rodné zemi a úctě k duchovnímu dědictví našeho národa.

 

CK HOŠKA TOUR dlouhodbě podporuje rozvoj duše a těla. Právě proto jsme se rozhodli podpořit členy České obce sokolské slevou na nákup zájezdu z našeho katalogu. Zlevněné ceny jsou uvedeny vždy za lomítkem. Jedná se o slevu ve výši 4-5%. Pokud není lomítková cena uvedena (u jednodenních zájezdů) nelze slevu nárokovat. Nárok je nutné uplatnit už při závazném přihlášení. Podrobnosti ke slevám na naše zájezdy: https://hoska-tour.cz/slevy/

 

Kompletní aktualizovaná nabídka poznávacích zájezdů a aktivní dovolené: https://hoska-tour.cz/zajezdy/

 

V minulosti jsme podpořili například Župní sokolský slet v Jičíně.

© 2022 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.