fbpx

SLEVY

Slevy na zájezdy pro děti.

a) DĚTSKÁ – slevu ve výši 10% ze základní ceny, nejvýše 1 000,- Kč, poskytujeme dětem do 15 let. V případě, že i obchodní partner (například ubytovatel) poskytne slevu, může CK přiznat slevu vyšší.

Sleva na zájezdy pro děti.

b) DĚTSKÁ – slevu ve výši 30% ze základní ceny poskytujeme dětem a juniorům do 21 let při účasti dvou dospělých osob.

snimek1

c) SPHERE CARD – slevu ve výši 5% ze základní ceny poskytujeme držitelům věrnostní karty Sphere card. Je nutné předložit kartu nebo zaslat její fotokopii.

snimek2

d) KČT – slevu ve výši 5% ze základní ceny poskytujeme členům Klubu českých turistů. Je nutné předložit kartu Členský průkaz nebo zaslat její fotokopii.

Slevy na zájezdy pro studenty. Sleva platí jako pro držitele, tak i nedržitele karty ISIC.

e) STUDENSKÁ – slevu ve výši 4 – 5% ze základní ceny, nejvýše 500,- Kč (zlevněná cena), poskytujeme juniorům do 21 let, studentům do 26 let po předložení průkazu.

Slevy na zájezdy pro naše věrné klienty.

f) VĚRNOSTNÍ – slevu ve výši 4 – 5% ze základní ceny, nejvýše 500,- Kč (zlevněná cena), poskytujeme klientům, kteří se v období posledních 4 let zúčastnili alespoň tří vícedenních zájezdů s naší cestovní kanceláří. Tato zlevněná cena je uvedena za cenou základní (za lomítkem) Klienti, kteří uplatňují nárok na tuto slevu, musí ve smlouvě o zájezdu uvést název (nebo alespoň cílovou zemi) a rok nejméně tří zájezdů, kterých se zúčastnili v posledních čtyřech letech. Sleva se neposkytuje spolucestujícím nebo rodinným příslušníkům, kteří na ni nemají nárok.

Slevy na zájezdy pro členy České obce sokolské.

g) SOKOLSKÁ – slevu ve výši 4 – 5% ze základní ceny, nejvýše 500,- Kč (zlevněná cena), poskytujeme členům České obce sokolské. Je nutné předložit členský průkaz nebo zaslat jeho fotokopii.

slevy loga skupinová

h) SKUPINOVÁ – slevu ve výši 4 – 5% ze základní ceny, nejvýše 500,- Kč (zlevněná cena), poskytujeme skupinám nad 6 osob.

zájezdy-pro-seniory-50+-55+

i) SENIORSKÁ – slevu ve výši 2% ze základní ceny poskytujeme seniorům nad 60 let.

slevy loga ozp
zpmv logo.fw.res

j) OZP + ZPMV ČR – slevu ve výši 5% ze základní ceny poskytujeme pojištěncům oborové zdravotní pojišťovny. Je nutné předložit kartu pojištěnce nebo zaslat její fotokopii.

Benefity- váleční veteráni logo
Benefity-pro vojaky AČR logo

j) Slevu ve výši 5% ze základní ceny poskytujeme válečným veteránům, zaměstnancům ministerstva obrany, vojákům, vojenským policistům a členům aktivních záloh. Je nutné předložit průkaz nebo zaslat jeho fotokopii. Maximálně 1 000 Kč.

Slevu 200,- Kč poskytujeme za nákup více než 3 měsíce před jeho konáním do 1. února 2020, tj. při podání Smlouvy o zájezdu s dodržením termínu splatnosti zálohy a doplatku podle Všeobecných podmínek u zájezdu s cenou vyšší než 4 000,- Kč.

 

Slevu 100,- Kč poskytujeme za nákup zájezdu více než 3 měsíce před jeho konáním, tj. při podání Smlouvy o zájezdu s dodržením termínu splatnosti zálohy a doplatku podle Všeobecných podmínek u zájezdu s cenou vyšší než 4 000,- Kč.

Tato sleva platí od 2. února 2020.

 

Tuto slevu lze sloučit s případnou slevou v bodě I.

 

V případě, že u zájezdu je uvedena pouze jedna cena, neposkytujeme žádné slevy. V ceně zájezdu není zahrnuto vstupné, pokud není uvedeno jinak. U zájezdů, kde se využívají slevové karty, se vstupné a jízdné lanovkami podle programu již neplatí.

© 2020 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.


Užíváním webu souhlasíte se zpracováním údajů soubory cookies.