fbpx

Toto jsou naše cesty

Hoškózní zájezdy podle zemí

Během našich poznávacích zájezdů a zájezdů s aktivní dovolenou můžete navštívit země po celé Evropě i ve světě. Vydat se můžete například do Francie, země dobrého vína, skvělých sýrů, krásných starých městeček i neznámých přírodních skvostů. Stará historická města naleznete i v Belgii. Alpskou krajinou můžete zase putovat například v Rakousku nebo ve Švýcarsku. Na rozmezí Alp, moře a svérázného Balkánu se můžete vydat během zájezdů do Slovinska. Během  zájezdů do Španělska zase můžete obdivovat přírodu či památky a přitom si odpočinout u moře. Podobně tak tomu bude i u zájezdů do Portugalska. Putovat podél Jaderského moře můžete během zájezdů do Chorvatska.

Skvostná města i kousky zajímavé přírody budete moci poznat během zájezdů do Německa a také během zážitkových cest do Polska. Za dobrým jídlem a také za koupelemi v teplé léčivé vodě se vypravte do Maďarska.

Divokou přírodu na ostrově sopek i ledovců můžete poznat během zájezdů na Island, během kterých mimo úchvatné přírody poznáme i místní kulturu. Neméně zajímavou přírodu naleznete ve Skandinávii. Konkrétně například v Norsku, které je protkané nesčetnými fjordy a horami s typickými skalními stěnami. Ve Skandinávii můžete dále navštívit Švédsko nebo Dánsko. Skutečnou rozmanitost v kultuře, přírodě i na talíři hledejte v Itálii. Země totiž zahrnuje jak horské alpské oblasti, dlouhatánské pláže na pobřeží, krajinou plnou pitoreskních vesniček i stará města plná unikátních památek. Nicméně bohatost rozmanitosti můžete poznávat také během zájezdů do USA.

Na zájezd můžete vyrazit i se školou. Velmi oblíbené jsou naše poznávací školní zájezdy po celé Evropě. Mezi nejoblíbenější země patří Velká Británie, kde se můžete nechat ubytovat přímo v místních rodinách. Populární jsou ale také cesty do Německa, Rakouska, Francie nebo Švýcarska.

© 2024 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.