fbpx

BESKYDY – LYSÁ HORA

Lysá Hora

Termín:  12. 7. – 14. 7. 2019

 

Číslo zájezdu: 220

 

Ubytování: penzion

 

Stravování: snídaně

 

Doprava: autobus

 


Cena: 2 950,- / 2 850,- Kč


Popis


Vystoupáte na beskydské perly.

 

Zájezd pěší turistiky. V programu jsou túry na TOP vrcholy Beskyd, všechny s kruhovými výhledy. Beskydy jsou svojí rozlohou jsou největší chráněnou krajinnou oblastí v České republice. Naleznete zde původní pralesovité porosty, horské louky s výskytem vzácných karpatských rostlin a živočichů.

Váš průvodce:

Jiří Tichý

Doprava: Arriva

Program


Odjezd v ranních hodinách, přesun na severní Moravu. ONDŘEJNÍK 964 m přechod Ondřejníku s výstupem na vrchol Skalka, který je nejvyšším vrcholem. Po hřebeni samostatného horského masivu z vrcholu Skalka dojdete k turistické chatě Ondřejník s kapličkou a krásnými výhledy na Lysou horu, Smrk a údolí Frýdlantu nad Ostravicí. Možnost krácení. Alternativně Stezka v korunách stromů ve Frenštátě pod Radhoštěm.

LYSÁ HORA 1323 m – královna Moravskoslezských Beskyd. Výstup na nejvyšší vrchol Beskyd, celkem 16 km. Z Lysé hory se naskýtá neopakovatelný rozhled na hřebeny a údolí Beskyd, Jeseníky a za pěkného počasí až po Západní a Vysoké Tatry. Možnost občerstvení.

SMRK 1276 mvýstup na druhý nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd, celkem 16 km. Cestou budete mít výhledy na malebnou přehradu Šance, beskydské vrcholy, pravděpodobně i Malou Fatru a v případě pěkného počasí i Vysoké Tatry. Připravena bude i kratší trasa. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do 22.00 hodin.

Informace


Ubytování:

penzion, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím.

Stravování:

snídaně. Možnost dokoupení večeří za celkovou cenu 260,- Kč.

V ceně je zahrnuto:

  • přeprava
  • 2x ubytování
  • 2x snídaně
  • průvodce

V ceně není zahrnuto:

  • večeře za celkovou cenu 260,- Kč
  • vstupné do jednotlivých objektů dle programu
  • cestovní pojištění

Cestovní pojištění:

Baliček komplexního cestovního pojištění – 24,- Kč / den.

Více informací o cestovním pojištění.

Nástupní místa:

Nástupní místa sestavujeme podle bydliště jednotlivých účastníků.

Autobus vyráží obvykle z Královehradeckého kraje (Jičín, Trutnov, Hradec Králové) a u tohoto zájezdu bude pokračovat na trase přes Olomouc. Klientům z Prahy, Brna nebo Pardubic doporučíme vlakové spojení. V případě zájmu více osob zajistíme svoz.

Více informací o nástupních místech.

Fotogalerie


Inspirace


Videa


© 2022 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.