fbpx

DLOUHÉ STRÁNĚ A VELKÉ LOSINY

Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně

Termín: 1.6.2024  Tento zájezd je již VYPRODÁN. V případě zájmu vás zapíšeme do náhradníků.

 

Číslo zájezdu: 940

 

Doprava: autobus

 


Cena: 890,- Kč


Popis


Poznávací zájezd s prohlídkou přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé stráně, která se zařadila mezi 7 největších divů České republiky a stanula tak mezi nejvýznamnějšími českými památkami jako jsou hrad Karlštejn, Pražský hrad nebo zámek Hluboká. Odpoledne program podle vlastního výběru ve Velkých Losinách.

Váš průvodce:

seznamte se

Doprava:

Program


JESENÍKY * DLOUHÉ STRÁNĚ – exkurze do přečerpávací vodní elektrárny, výjezd k přehradní nádrži na Mravenečníku, kruhový výhled. VELKÉ LOSINY * ze tří možností lze vybrat dvě. PAPÍRNA – výroba ručního papíru. Prohlídkový okruh je veden nejatraktivnějšími částmi manufaktury. ZÁMEK – prohlídka renesančního zámku s bohatou expozicí včetně klenotnice a Čarodějnického sálu. TERMÁL – možnost vykoupání, voda příznivě působí na pohybové, nervové a kožní nemoci. K dispozici jsou dva venkovní bazény o teplotě 36°C. Návrat ve večerních hodinách do 20.30 hodin.

Informace


V ceně je zahrnuto:

  • přeprava,
  • průvodce.

V ceně není zahrnuto:

  • vstupné do jednotlivých objektů dle programu,
  • cestovní pojištění.

Cestovní pojištění:

Pro děti do 15 let 5,- Kč/den,

pro dospělé 10,- Kč/den.

Nástupní místa:

Autobus vyjíždí z Královéhradeckého kraje (Jičín, Trutnov, Hradec Králové) a u tohoto zájezdu bude pokračovat do cílové destinace. Klientům z Prahy, Brna a Pardubic doporučíme při cestě na nástupní místo vhodné vlakové spojení. V případě zájmu více osob z jednoho regionu zajistíme svoz.

Více informací o nástupních místech zde.

Fotogalerie


Inspirace


Videa


Nezávazná objednávka


© 2024 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.