fbpx

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA

dominikánská republika

Termín: 3. 2. – 14. 2. 2022

 

Číslo zájezdu:

 

Ubytování: hotel

 

Stravování: snídaně

 

Doprava: autobus

 


Cena: 56 980,- Kč


Popis


Poznávačka s koupáním.

Program plný zážitků v Dominikánské republice.

Váš průvodce:

seznamte se

Program


Ráno odletíme z Prahy. Doba letu cca 10 h s jedním přestupem, nebo cca 14h se dvěma přestupy. Do Dominikánské republiky přiletíme kolem půlnoci a bude nás čekat přesun na ubytování.

Po snídani se vykoupete v Karibiku a vydáte se na jihovýchod, v okolí Barahony, tehdejšího centra Trujillova impéria, se ubytujete; v podvečer San Rafael – vykoupete se v kaskádách říčky přímo v místě, kde ústí do moře.

Laguna Oviedo – možnost projíždky na loďce s pozorováním vodního ptactva; pojedete dál na jihozápad až k samotné hranici s Haity do vesničky Cuevas, poplujete loďkou do zátoky Bahia de las Aguilas – civilizací nedotčená pláž s bílým pískem; možnost pozdního oběda – čerstvé ryby.

Cesta do vnitrozemí do města Jarabacoa; navštívíte vodopády Salto Jimenoa I a Salto Jimenoa II, ve kterých se jistě vykoupete.

Klikatou silničkou přes hory do vysoko položeného města Constanza; budete pokračovat po horské cestě až k vodopádům Aguas Blancas (2h chůze i s koupáním ve vodopádu)

Opustíte vnitrozemí a po cestě na severní pobřeží se zastavíte ve výrobně doutníků; Damajagua – říčka tvořící kaskády a malé vodopády – možnost jednoduchého kanyonigu (1-2h, zvládne i úplný začátečník); vyhlídka z hory Isabel de Torres nad městem Puerto Plata; večer příjezd do Sosúa.

Dál Vás čeká cesta po severním pobřeží na východ s několika zasávkami: Laguna Gri Gri – vyjížďka na loďce ze zarostlé sladkovodní laguny až do moře k jeskyni Golondrinas, koupání přímo z loďky; Playa Grande – koupání a možnost oběda na pláži; k večeru dorazíte na poloostrov Samaná do Las Terrenas.

Dopoledne vodopád El Limón, ke kterému od auta dojdete za 45min, možnost koupání; odpoledne pláž El Rincón – jedna z nejhezčích na ostrově, možnost oběda; v podvečer přejedete do Santo Dominga.

Dopoledne si prohlédnete staré město Zona Colonial: Cathedral primada da America (nejstarší katedrála na západní polokouli) a přilehlé Kolumbovo náměstí, pevnost Ozama, Kolumbův palác, atd.; odpoledne se podíváte ke Kolumbovu majáku a zájemci navštíví maličký národní park Los Tres Ojos na východním konci města.

Koupání na plážích Boca Chica a procházky městem, nebo přejezd do oblasti Punta Cana a odpolední koupání a relax na pláži.

Přesun na letiště, odlet do Prahy s jedním nebo dvěma přestupy.

Přílet do Prahy.

Informace


Ubytování:

10x v hotelech a penzionech ve dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou s wc a sprchovým koutem nebo vanou.

Většina hotelů je vybavena bazénem, restaurace v hotelu nebo 5min chůze.

Stravování:

snídaně.

V ceně je zahrnuto:

  • letenky
  • ubytování 10x v hotelech ve 2lůžkových pokojích se soc. zař. na pokoji
  • 10x snídaně
  • dopravu mikrobusy nebo auty po ostrově
  • služby českého průvodce

V ceně není zahrnuto:

  • vstupné do jednotlivých objektů dle programu
  • cestovní pojištění

Cestovní pojištění:

Baliček komplexního cestovního pojištění.

Více informací o cestovním pojištění.

Nástupní místa:

Sraz na letišti v Praze. Při zájmu větší skupiny zajistíme za příplatek svoz.

Více informací o nástupních místech.

Fotogalerie


Inspirace


Videa


Nezávazná objednávka


© 2022 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.