fbpx
hoska-tour@hoska-tour.cz | 603 164 558 | PO-PÁ: 9-17

JANTAROVÁ CESTA

Dublin - letecký eurovíkend zájezd Irsko

Termín: 20. 8. – 23. 8. 2020

 

Ubytování: hotel

 

Stravování: snídaně

 

Doprava: letecky

 


Cena: 18 950,- Kč


Popis


Návštěvu Dublinu doplníme o zajímavé výlety do okolí.
Zájezd je v malé skupince 6 až 15 účastníků.
TIP: .

Poznávací zájezd do tří pobaltských států, které v minulých letech silně zapracovaly na podpoře cestovního ruchu. Navštívíte nejzajímavější místa v hlavních městech. Neméně zajímavé budou zastávky ve vesnicích a městečkách s typickou architekturou a ochotnými domorodci. Fakultativně lodní výlet do Helsinek.

Váš průvodce:

seznamte se

Program


Odlet v odpoledních hodinách z letiště Praha – Ruzyně a přílet do Dublinu. Čeká nás transfer z letiště do hotelu v Dublinu. DUBLIN – první den nás čeká podveřerní a večerní prohlídka Dublinu. Průvodce ukáže některá zajímavá místa centra irské metropole a vychutnáme si nočně nasvícenou městskou scenérii. V případě zájmu si můžeme připít pravou irskou Whiskey ve čtvrti Temple Bar, dát si některou z irských specialit či či jen posedět u irské kávy.

DUBLIN – celý den si budeme prohlížet to nejlepší, co nabízí centrum hlavního města Irska. Katedrála SV. PATRIKA je nejvýznamnější církevní stavbou Dublinu, která nese jméno patrona země. CHRIST CHURCH – neméně zajímavá katedrála s největší kryptou Irska. DUBLIN CASTLE – zámecký areál je sídlem irské vlády a irského prezidenta. TRINITY COLLEGE – nejstarší univerzita ostrova s významnou knihovnou. GUINESS – navštívíme muzeum věnované slavné irské značce piva, ve kterém nezapomeneme ani na degustaci. Dále bude program přizpůsoben zájmů skupiny – můžeme navštívit například destilérii Jameson nebo některé z muzeí.

WICKLOW – národní park s nádhernou krajinou na dohled od Dublinu je označován za zahradu Irska. Pohořím Wicklow projedeme a podnikneme nenáročnou vycházku. GLENDALOUGH – historický klášterní komplex patří mezi nejvýznamnější památky ranného středověku a je důležitým poutním místem. Součástí klášterního areálu jsou irské věže. Podnikneme zde vycházku k dvěma jezerům v údolí. V případě zájmu ještě možnost večerní návštěvy centra Dublinu.

Poslední den budeme cestovat mikrobusem na sever od Dublinu. HILL OF TARA – pověstná hora irských králů patří mezi nejdůležitější místa irských tradic. NEWGRANGE – neolitický monument starý stojí na malém pahorku již přes 5 tisíc let. Dnes je záhadou, za jakým účelem byl postaven. MONASTERBOICE – zde se nacházejí nejvyšší a nejkrásnější keltské kříže i pěkná válcocá věž. V odpoledních hodinách se přesuneme na letiště a bude nás čekat odlet zpět do Česka. Do Prahy přiletíme v pozdních večerních hodinách podle letového řádu.

Informace


Ubytování:

hotel v Dublinu, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím.

Stravování:

snídaně.

V ceně je zahrnuto:

  • letenka Praha – Dublin vč. letištních poplatků a 1x kabinového zavazadla
  • 3x ubytování
  • 3x snídaně
  • transfery z hotelu na letiště a obráceně
  • výlety do okolí Dublinu soukromým mikrobusem podle programu
  • průvodce

V ceně není zahrnuto:

  • vstupné do jednotlivých objektů dle programu
  • cestovní pojištění
  • jízdné MHD po Dublinu

Cestovní pojištění:

Baliček komplexního cestovního pojištění – 24,- Kč / den.

Více informací o cestovním pojištění.

Nástupní místa:

Letiště Václava Havla v Praze – Ruzyni.

Fotogalerie


Inspirace


Videa


© 2020 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.


Užíváním webu souhlasíte se zpracováním údajů soubory cookies.