fbpx
hoska-tour@hoska-tour.cz | 603 164 558 | PO-PÁ: 9-17

HAMBURG A LÜBECK VLAKEM

Hamburk - zájezd vlakem eurovíkend

Termín: 20. 5. – 23. 5. 2021

 

Číslo zájezd: 060

 

Ubytování: hotel

 

Stravování: snídaně

 

Doprava: vlakem

 


Cena: 10 950,- Kč


Popis


Hamburk s průvodcem CK HOŠKA TOUR.
Pohodlná cesta vlakem.
TIP: Město se řadí mezi nejkrásnější evropské metropole.

Hamburg se rozkládá na Jutském poloostrově při ústí Labe do Severního moře. Město patří k největším a nejvýznamnějším přístavům nejen Evropy ale i světa. Najdete zde mnoho památek a pozoruhodných mostů. Poznejte s námi moderní metropoli se zajímavou architekturou a kulturními zajímavosti. Čeká vás vynikající gastronomie a rušný noční život. Část města s názvem Binnenalster se nalézá přímo v srdci města. Je lemovaná kavárnami, různými obchody, známá je ulice Jungfernstieg. Kouzelná je prohlídka historické části Speicherstadt a Wunderland. Samozřejmě vás uchvátí okružní jízda lodí přístavem.

Váš průvodce:

seznamte se

Program


V dopoledních hodinách odjezd vlakem z Prahy do Hamburku. Podvečerní a večerní prohlídka centra druhého největšího města Německa. Nemineme čtvrť červených luceren. Čas bude i na ochutnávku rybích specialit a německých jídel.

HAMBURG – vyhlídková plavba přístavem. Prohlídka památek – radnice, opera, televizní věž, promenáda Junafernstieg, úžasná je vyhlídka z věže kostela sv. Michaelis. Čtvrt Kontohausviertel byla postavena v expresionistickém stylu a je zapsána do seznamu světového dědictví UNESCO. Možnost prohlídky muzea v Kunsthalle, kde najdete sbírky od antiky až po současnost. Případně mezinárodního námořního muzea, botanické zahrady Planten un Blomen či areálu modelových železnic Wunderland.

LÜBECK – fakultativní jednodenní výlet vlakem do marcipánového klenotu Baltu. Bývalé hanzovní město. Památky v centru města jsou zapsány na seznamu UNESCO. K dominantám města patří chrám sv. Marie. Kuriozitou je starobinec ze 13. století, slavná Holštýnská brána a z věže kostela sv. Petra budete mít výhled na celé město. Město je vůbec plné romantických uliček s malými domky, kde žijí především umělci. Lübecký marcipán je považován za nejlepší na světě.

HAMBURG – dopoledne ještě prohlídka města, návštěva rybího trhu a nákup suvenýrů. V časných odpoledních hodinách odjezd, příjezd do Prahy ve večerních hodinách.

Informace


Ubytování:

hotel v centru Hamburgu, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím.

Stravování:

snídaně.

V ceně je zahrnuto:

  • jízdenka vlakem Praha – Hamburg a zpět (2. třída a ekvivalentní vozové třídy)
  • 3x ubytování
  • 3x snídaně
  • průvodce

V ceně není zahrnuto:

  • vstupné do jednotlivých objektů dle programu
  • cestovní pojištění

Cestovní pojištění:

Baliček komplexního cestovního pojištění – 24,- Kč / den.

Více informací o cestovním pojištění.

Nástupní místa:

Sraz s průvodcem na hlavním vlakovém nádraží v Praze (cca 8.00 hodin). Možnost nástupu v Ústí nad Labem a Děčíně.

V případě zájmu možnost svozu z Východních Čech za příplatek.

Fotogalerie


Inspirace


Videa


© 2020 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.


Užíváním webu souhlasíte se zpracováním údajů soubory cookies.