fbpx

HAMBURG A LÜBECK VLAKEM

Hamburk - zájezd vlakem eurovíkend

Termín: 26. 4. – 30. 4. 2024   Tento zájezd je již VYPRODÁN. V případě zájmu Vás zapíšeme do náhradníků.

 

Číslo zájezd: 030

 

Ubytování: hotel

 

Stravování: snídaně

 

Doprava: vlakem

 


Cena: 11 950,- Kč


Popis


Hamburg se řadí mezi nejkrásnější evropské metropole.

Odskočíte si do marcipánového Lübecku.

Hamburg se rozkládá na Jutském poloostrově při ústí Labe do Severního moře. Město patří k největším a nejvýznamnějším přístavům nejen Evropy ale i světa. Najdete zde mnoho památek a pozoruhodných mostů. Poznejte s námi moderní metropoli se zajímavou architekturou a kulturními zajímavosti. Čeká vás vynikající gastronomie a rušný noční život. Část města s názvem Binnenalster se nalézá přímo v srdci města. Je lemovaná kavárnami, různými obchody, známá je ulice Jungfernstieg. Kouzelná je prohlídka historické části Speicherstadt a Wunderland. Samozřejmě vás uchvátí okružní jízda lodí přístavem. A mimochodem, víte kde je v Hamburku český přístav?

Váš Průvodce:

Ivana Soukupová

Program


V dopoledních hodinách odjezd vlakem z Prahy do Hamburku. Možnost nástupu v Ústí nad Labem a Děčíně. Podvečerní a večerní prohlídka centra města. Neminete čtvrť červených luceren. Čas bude i na ochutnávku rybích specialit ( německých jídel).

 

HAMBURG – vyhlídková plavba přístavem. Prohlídka památek – radnice, opera, základní prohlídka Labské filharmonie, televizní věž, promenáda Junafernstieg, úžasná je vyhlídka z věže kostela sv. Michaelis. Čtvrt Kontohausviertel byla postavena v expresionistickém stylu a je zapsána do seznamu světového dědictví UNESCO. Možnost prohlídky muzea v Kunsthalle, kde najdete sbírky od antiky až po současnost. Případně mezinárodního námořního muzea, botanické zahrady Planten un Blomen či areálu modelových železnic Wunderland.

LÜBECK – výlet vlakem do marcipánového klenotu Baltu. Bývalé hanzovní město. Památky v centru města jsou zapsány na seznamu UNESCO. K dominantám města patří chrám sv. Marie. Kuriozitou je starobinec ze 13. století, slavná Holštýnská brána a z věže kostela sv. Petra budete mít výhled na celé město. Město je vůbec plné romantických uliček s malými domky, kde žijí především umělci. Lübecký marcipán je považován za nejlepší na světě.

HAMBURG – dopoledne ještě prohlídka města, nákup suvenýrů. V časných odpoledních hodinách odjezd, příjezd do Prahy ve večerních hodinách.

Informace


Ubytování:

hotel , dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím,

příplatek za jednolůžkový pokoj 3 000,- Kč.

V případě, že klient souhlasí s ubytováním s osobou stejného pohlaví ve dvoulůžkovém pokoji, poplatek se nevyžaduje.

Stravování:

snídaně.

V ceně je zahrnuto:

  • jízdenka vlakem Praha – Hamburg a zpět (2. třída a ekvivalentní vozové třídy),
  • jízdenka vlakem na výlet do Lübecku,
  • 4x ubytování,
  • 4x snídaně,
  • průvodce.

V ceně není zahrnuto:

  • vstupné do jednotlivých objektů dle programu,
  • plavba po přístavu,
  • karta na MHD,
  • cestovní pojištění.

Cestovní pojištění:

balíček komplexního cestovního pojištění 40,- Kč/den,

senioři nad 70 let 80 Kč/den.

Více informací o cestovním pojištění zde.

Nástupní místa:

Praha – hlavní nádraží, Ústí nad Labem, Děčín. V případě většího počtu klientů z jedné lokality zajistíme za příplatek svoz.

Fotogalerie


Inspirace


Videa


Nezávazná objednávka


© 2024 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.