HOLANDSKO – KVĚTINOVÉ KORZO

Slavná burza květin.

Číslo:

030

Termín:

19. 4. – 24. 4. 2018

Cena:

6 950,- / 6 650,- Kč

Ubytování:

bungalovy.

Stravování:

vlastní.

Průvodci:

seznamte se.

Poznávací zájezd za květinami. Nakonec květiny a Holandsko patří nerozlučně k sobě. Holandské parky prosluly po celém světě a slavná je i burza květin v Aalsmeeru. K vyhledávaným akcím patří každoroční květinová korza. Květinové průvody patří k nejoblíbenějším turistickým atrakcím Holandska.

1.den: odjezd v odpoledních hodinách, možnost nástupu v západních Čechách. Noční přesun.


2. den: AALSMEER – největší květinová burza. VOLENDAM – rybářská vesnice se starobylým centrem čítajícím mnoho malých rybářských domků. ALIDA HOEVE – na rodinné sýrové farmě ze 17. století se seznámíte s tradiční výrobou sýrů Edam a Gouda. Možnost ochutnávky i zakoupení sýrů. EDAM – staré město, kanály, mosty. MARKEN – původně ostrov v Zuiderzee s rybářskou vesnicí, obyvatelé stále ještě nosí dobové kroje.


3. den: ALKMAAR – účast na sýrovém trhu. NAARDEN – kostelík valonské církve, muzeum J. A. Komenského. DEN HAAG – sídlo holandské vlády, Mírový palác, Binnenhof. MADURODAM – miniaturní Holandsko. Makety jednotlivých památek jsou v měřítku 1: 25, hodně částí je pohyblivých. SCHEVENINGEN – světoznámé přímořské letovisko.


4. den: JARNÍ KVĚTINOVÉ KORZO – květinový průvod. Jedná se o průvod alegorických vozů z tisíců řezaných květů. Toto korzo patří k tomu nejkrásnějšímu a nejvoňavějšímu, co můžete v Holandsku spatřit a zažít. KEUKENHOF – největší světová květinová zahrada tulipánů, narcisů, hyacintů a dalších květin, stromů, rybníčků a fontán.


5. den: ZAANSE SCHANS – obydlený skanzen, přístupný mlýn s bohatou expozicí, manufaktura na výrobu sýrů a dřeváků. AMSTERDAM – korunovační a největší město Holandska. Malebné město na řece Amstel proslulé kanály, galeriemi s obrazy nejslavnějších mistrů a kosmopolitní atmosférou. Je jednou z nejnavštěvovanějších evropských metropolí. Možnost projížďky na vyhlídkové lodi po grachtech, exkurze do brusírny diamantů, prohlídka Říšského muzea. Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun.


6. den: návrat v dopoledních hodinách.

Ubytování: bungalovy.


Stravování: k dispozici vybavená kuchyňka. V cestovní kanceláři lze objednat sterilovaná jídla, bližší informace na webových stránkách nebo v pokynech zaslaných jednotlivým účastníkům.


V ceně je zahrnuta: přeprava, 3x ubytování a průvodce.

© 2018 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.


Užíváním webu souhlasíte se zpracováním údajů soubory cookies.