fbpx

HOLANDSKO – KVĚTINOVÉ KORZO

Květinové korzo v Noordwijku

Termín: 21. 4. – 25. 4. 2023

 

Číslo zájezdu: 020

 

Ubytování: hotel nebo penzion

 

Stravování: snídaně

 

Doprava: autobus


Cena: 7 950,- Kč


Popis


Barevné pole plné tulipánů.

Jednou z nejkrásnějších květinových oslav jsou v Holandsku každoroční květinová korza, na která přijíždí také čím dál více českých turistů. Průvody alegorických vozů s dech beroucí květinovou výzdobou doprovázené skupinami hudebníků se zaručeně postarají o nezapomenutelné zážitky. Bezesporu nejpopulárnějším místem květinových slavností je park Keukenhof, nazývaný také Zahrada Evropy. Jde totiž o největší evropský květinový park.

Váš průvodce:

seznamte se

Program


Odjezd v odpoledních hodinách. Noční přesun do Holandska.

KEUKENHOF – květinový park, kde zhlédnete fantastické úpravy květin jak v parku venku, tak uvnitř pavilonů věnovaných rodu Oranžských. Odpoledne se podíváme na světoznámé KVĚTINOVÉ KORZO – odpoledne sledování korza, tentokrát na téma Svoboda.

Exkurze ve výrobně holandských dřeváků, návštěva sýrárny spojená s informací o výrobě holandského sýra, s jeho ochutnávkou a s možným nákupem. VOLENDAM – krátká prohlídka rybářského městečka. ENKHUIZEN * ZUIDERZEEMUSEUM – skanzen, komplexní obraz života v severním Holandsku v letech 1880–1930. Najdete zde obchody, školu, kostel, dílny a pět muzeí se zaměřením na námořní plavbu, rybolov, obchodování, lov velryb a zápas s vodou. AFSLUITDIJK – hráz mezi jezerem a mořem, která dělí Severní moře od IJsselského jezera.

DELFT – krátká prohlídka historického jádra města. AMSTERDAM – prohlídka brusírny diamantů spojená s výkladem a s možností zakoupení šperků za výhodné ceny. PROJÍŽĎKA LODÍ po grachtech s výkladem o zajímavostech Amsterodamu. Procházka historickým centrem města s výkladem průvodce. Možnost prohlídky muzeí dle vlastního výběru – obrazáren Vincent van Gogh, Madame Tousseau, Říšské muzeum – díla Rembrandta van Rijna, muzeum sexu. Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun.

Návrat v dopoledních hodinách.

Informace


Ubytování:

2x v hotelu nebo v penzionu, dvoulůžkové pokoje

Příplatek za jednolůžkový pokoj 1 600,- Kč

Stravování:

snídaně (formou bufetu).

V ceně je zahrnuto:

  • přeprava
  • 2x ubytování
  • 2x snídaně
  • průvodce

V ceně není zahrnuto:

  • příplatek za jednolůžkový pokoj 1 600,- Kč
  • vstupné do jednotlivých objektů dle programu (loďky, jízdenky) – doporučujeme cca 60 EUR
  • cestovní pojištění

Cestovní pojištění:

Baliček komplexního cestovního pojištění – 30,- Kč / den.

Více informací o cestovním pojištění.

Fotogalerie


Inspirace


Videa


Nezávazné objednávka


© 2022 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.