fbpx

JARO V TERMÁLECH VEĽKÝ MEDER

Thermalpark Dunajská Streda

Termín: 9.5. – 12.5. 2019

Číslo zájezdu: 021

Ubytování: apartmány v soukromí

Stravování: vlastní

Doprava: autobus


Cena: 3 450,- Kč 3 150,- Kč


Popis


Prodloužený víkend v populárních termálních lázních.

Nabízíme vám možnost vyhřát si kosti po dlouhé zimě ve volných termálech s ubytováním ve Veľkém Mederu. Občerstvení v maďarských termálech lze platit v eurech. Vstupné do maďarského termálů lze platit v českých korunách nebo v eurech.

Váš průvodce:

seznamte se

Doprava: nová luxusní Setra nejvyšší řady 500

Program


Odjezd v 5.00 hodin, příjezd do Dunajské Stredy ve 12.00 hodin.

DUNAJSKÁ STREDA – Thermalpark patří k jedněm z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších termálů na jižním Slovensku. Příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a na celkovou regeneraci organismu. Vnitřní bazény – wellness bazén o teplotě 32 °C, rotunda s termální vodou o teplotě 36 až 39ºC, plavecký bazén o teplotě 32 °C, rotunda venkovní o teplotě 36 až 39ºC. Dál je k dispozici venkovní rekreační o teplotě 34 až 36°C.

GYÖR – historické město čtyř řek s krásným barokním jádrem. Město bylo sídlem biskupů a svědkem korunovací maďarských králů, dodnes je chráněno hradbami. Krátká prohlídka historického jádra města. Moderní termální bezchlorové lázně byly otevřeny v roce 2003, když kronikáři zaznamenali léčivé účinky už ve středověku. Alkalická, hydrogen-uhličitanová, 67ºC teplá voda s vyšším obsahem jodidu tryská z hloubky 2000 m. Samoobslužná restaurace nabízí místní speciality. K dispozici vodní bar s chlazenými i míchanými nápoji. K dispozici jsou vnitřní i venkovní bazény s léčivou vodou, vnitřní i venkovní rekreační bazény (vířivky, tobogány, vodopády, kruhové proudy) o teplotě 32 až 37ºC a odpočinkový relaxační bazén o teplotě 37ºC.

VEĽKÝ MEDER – termální prameny vyvěrají z hloubky 1500 m o teplotě až 76,5ºC. Příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a na celkovou regeneraci organismu. K dispozici 2 tobogány. Možnost občerstvení v samoobslužné restauraci. K dispozici bufet s teplými i chlazenými nápoji. Rekonstruovaný moderní areál nabízí krytý plavecký bazén s teplotou vody 32ºC, perličkový bazén s teplotou vody 34ºC, kombinovaný polokrytý relaxační sedací bazén s teplotou vody 37ºC. Dále je k dispozici krytý rodinný zábavní bazén s atraktivní Vodní věží s teplotou vody 32ºC a na něho navazuje venkovní relaxační sedací bazén o teplotě 34ºC.

MOSONMAGYARÓVÁR – lázně ležící v severozápadní části země nedaleko Bratislavy, k dispozici jsou tři nové zážitkové bazény s termální vodou o teplotě 32 až 34ºC, dále polokrytý a krytý sedací léčebný bazén s termální vodou o teplotě 35 až 37ºC, venkovní léčebné bazény a plavecký bazén s vodou teplou 26 až 28ºC. Termální pramen má osvědčení léčivé vody a patří v kvalifikačním žebříčku mezi 5 nejúčinnějších léčivých vod v Evropě. Možnost občerstvení v samoobslužné restauraci. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do 20.00 hodin.

V odpoledních hodinách odjezd.

Informace


Ubytování:

penzion nebo soukromí ve Veĺkém Mederu, dvoulůžkové pokoje.

Stravování:

k dispozici kuchyňky. V cestovní kanceláři je možnost si objednat sterilovaná jídla. Balíček o 2 porcích Kuře na paprice za 115,- Kč, Vepřové na žampionech a Hovězí guláš za 125,- Kč, Krakonošova pochoutka, Svíčková na smetaně a Španělský ptáček rovněž po 2 porcích za 135,- Kč. Jídla jsou bez konzervačních přípravků, dochucovadel a barviv. Přílohy vlastní.

V ceně je zahrnuto:

 • přeprava
 • 3x ubytování
 • průvodce

V ceně není zahrnuto:

 • vstupné do lázní dle programu
  • DUNAJSKÁ STREDA – dospělí 6 €, senior nad 62 let a studenti 5 €, děti do 14 let 4 €
  • GYÖR – dospělí 2 500 Ft, důchodci a děti do 16 let 1 900 Ft
  • VEĹKÝ MEDER – skupinová cena cca 7 EUR
  • MOSONMAGYARÓVÁR – skupinová cena cca 10 EUR
 • cestovní pojištění (24,- Kč / den)

Cestovní pojištění:

Baliček komplexního cestovního pojištění – 24,- Kč / den.

Více informací o cestovním pojištění.

Nástupní místa:

Trutnov, Vrchlabí, Jilemnice (5:00), Nová Paka, Jičín, Lázně Bělohrad, Hořice, Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýty, Litomyšl, Svitavy, Letovice, Brno a Břeclav.

Nástupní místa sestavujeme podle bydliště jednotlivých účastníků.

Více informací o nástupních místech.

Fotogalerie


Inspirace


Videa


© 2021 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.