JIŘINKOVÉ KORZO

Korzo květinových vozů z barevných jiřin.

Číslo:

410

Termín:

31. 8. – 4. 9. 2018

Cena:

6 950,- / 6 650,- Kč

Ubytování:

hotel

Stravování:

snídaně

Průvodci:

seznamte se

Poznávací zájezd pro milovníky květin. Čeká vás fantastické korzo s velkými alegorickými vozy s obrovskými sochami zdobenými mnoha tisíci jiřin. Alegorické vozy vždy soutěží o nejpovedenější výtvor.  Na návrzích pracují akademicky vzdělaní umělci. Program je doplněn prohlídkou dalších zajímavostí včetně rotterdamského přístavu.

1.den: odjezd v podvečerních hodinách, možnost nástupu v severních Čechách. Noční přesun do Holandska.


2. den: GOUDA – město proslulé svými sýry, pěkné historické náměstí s budovou městské váhy, starobylý kostel St. Janskerk, HAAG – prohlídka historického komplexu budov v centru města, parlament, Palác míru – sídlo Mezinárodního soudního dvora, klasicistní palác Noordeinde – v paláci měla sídlo královna Beatrix, dnes její syn Vilém Alexandr. ROTTERDAM – město s jedinečnou moderní architekturou a mrakodrapy, prohlídka zajímavostí města. Euromast – nejvyšší stavba ve městě, kruhový výhled. Museum Boijmans Van Beuningen.


3. den: KORZO ZUNDERT – květinové slavnosti. Alegorické květinové vozy vezou různé výtvory zdobené barevnými jiřinami až 10 m vysokými. Na slavnosti je potřeba mnoho set tisíc květů jiřin, které se pěstují v okolí městečka. Městečko je i rodištěm malíře Vincenta van Gogha. DELFT – nádherné město proslulo modrobílou fajánsí, exkurze do výrobny porcelánu. Místo posledního odpočinku Viléma Oranžského, starý a nový kostel.


4. den: EUROPOORT – plavba z prohlídkou jednoho největších přístavů Evropy. Lodí SPIDO se dostanete mezi vnitrozemské a námořní lodě. Uvidíte impozantní panorama s úchvatnými stavbami a nejmodernější překládku tisíců kontejnerů. KINDERDIJK – skupina 19 větrných mlýnů je zapsána na Seznamu kulturního dědictví UNESCO. Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun.


5. den: návrat v dopoledních hodinách.

Ubytování: hotel.


Stravování: snídaně. Možnost večeří v hotelové restauraci.


V ceně je zahrnuta: přeprava, 3x ubytování, 3x snídaně, slevová karta „Sommer Card Kitzbüheler Alpen“ a průvodce.  

© 2018 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.


Užíváním webu souhlasíte se zpracováním údajů soubory cookies.