fbpx

KVETOUCÍ KAMÉLIE

Zámek Pillnitz

Termín: 4. 4. 2019

ZRUŠENO

 

Doprava: autobus

 


Cena: 890,- Kč


Popis


Zájezd pro všechny milovníky květin. Na zámku v Pillnitz budete obdivovat nádherně kvetoucí kamélie. Na jaře v zámeckých zahradách rozkvétá obří 220 let stará stromovitá kamélie, která je nejstarší v Evropě. Strom o průměru 11 m je na jaře obsypaný mnoha tisíci květy. Na své si přijdete i na mezinárodní prodejní výstavě orchidejí Orchideen Welt v Drážďanech.

Váš průvodce:

Tomáš Horák

Doprava: pohodlný autobus AD Zikmund

Program


PILLNITZ – bývalá letní rezidence saského královského dvoru je největším zámeckým komplexem postaveným v čínském stylu v Evropě. V zámeckém parku roste více než 2000 dřevin a přes 600 rostlin. Při prohlídce zahrad spatříte i mnoho rozkvetlých krokusů. V historickém skleníku uvidíte australské a jihoafrické rostliny. DRÁŽĎANY – milovníci květin mohou navštívit mezinárodní prodejní výstavu orchidejí Orchideen Welt. Na více než 5000 m2 zde vystavují a prodávají pěstitelé orchidejí ze čtyř kontinentů světa. Individuálně lze navštívit historické centrum Drážďan.

Informace


Ubytování:

není.

Stravování:

není.

V ceně je zahrnuto:

  • přeprava
  • průvodce

V ceně není zahrnuto:

  • vstupné do jednotlivých objektů dle programu
  • cestovní pojištění

Cestovní pojištění:

Baliček komplexního cestovního pojištění – 24,- Kč / den.

Více informací o cestovním pojištění.

Nástupní místa:

Nástupní místa sestavujeme podle bydliště jednotlivých účastníků.

Autobus vyráží obvykle z Královehradeckého kraje (Jičín, Trutnov, Hradec Králové) a u tohoto zájezdu bude pokračovat na trase přes Náchod. Klientům z Prahy, Brna nebo Pardubic doporučíme vlakové spojení. V případě zájmu více osob zajistíme svoz.

Více informací o nástupních místech.

Fotogalerie


Inspirace


Videa


© 2022 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.