fbpx

LECHTALSKÉ ÚDOLÍ S KARTOU

Lechtálské Alpy zájezd - „Polechtání“ Lechtalskými Alpami

Termín: 15. 7. – 20. 7. 2020

Zájezd bude realizován v původním termínu.

Pro vycestování a návrat nebude potřeba zdravotní test nebo karanténa.

 

Číslo zájezdu: 250

 

Ubytování: hotel

 

Stravování: snídaně, polopenze za příplatek

 

Doprava: autobus

 


Cena: 9 350,- / 8 900,- Kč

Při objednávce dnes záloha pouze 3 120 Kč splatná do týdne. Zbytek 30 dní před odjezdem. Lomítková cena je pro stálé klienty. Informace ke slevám: https://hoska-tour.cz/slevy/.


Popis


Lanovky jsou již v ceně zájezdu.

Nový zájezd s lehkou turistikou se slevovou kartou, tentokrát do kouzelné oblasti Lechtalských Alp, které leží v západním Rakousku ve spolkových zemích Tyrolsko a Vorarlbersko. Příroda je zde jen minimálně poznamenaná člověkem. Lechtalské Alpy vynikají hlubokými dolinami a strmými, působivě formovanými štíty, mnohdy porostlými travou do značné výšky. Podél říčky Lech jsou jako perly rozesety malebné vesnice, ze kterých jsou vedeny naše výlety na úchvatné vyhlídky na alpské velikány. Možnost slevy na vstup do několika bazénů.

Váš průvodce:

seznamte se

Program


Odjezd v ranních hodinách, možnost nástupu v západních Čechách. Přesun do Rakouska. FERNPASS – v závratné výšce nad údolím se klene visutý most, který spojuje zříceninu hradu Ehrenberg s pevností Fort Claudia. Přechod po 400 m dlouhém vzdušném visutém mostě, který se klene až 115 m vysoko nad údolím. Můžete zde otestovat strach z výšek. Přechod vzdušného mostu není povinný. Prohlídka zříceniny hradu Ehrenberg a pevnosti Fort Claudia.

JÖCHELSPITZ-BAHN – túra na slunné straně Lechtálského údolí. Lanovkou do nadmořské výšky 1769 m, kde najdete jednu z nejslunnějších a nejkrásnějších vyhlídek v regionu. Užijte si fantastické alpské panorama s klidnými túrami dle zdatnosti jednotlivých účastníků. Líbit se vám budou koberce pestrých květin. HILZGAU – vycházka nádherným údolím, vodopád.

STEFFISALP EXPRES – čtyřsedačkovou lanovkou do výšky 1884 m. Túry nádhernou krajinou k jezeru Körbersee.

RÜFIKOPS SEILBAHN – kabinkovou lanovkou do výšky 2350 m. Turistika chráněnou přírodní oblastí s vápencovými skálami podle zdatnosti jednotlivých účastníků.

PETERSBODENBAHN – šestisedačková lanovka vás vyveze do horských výšin. Panoramatické výhledy. Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun.

Návrat v ranních hodinách.

Informace


Ubytování:

hotel, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím.

Stravování:

snídaně. Možnost dokoupení večeří za celkovou cenu 1 290,- Kč.

V ceně je zahrnuto:

  • přeprava
  • 4x ubytování
  • 4x snídaně
  • slevová karta Aktiv Lechtal Card
  • průvodce

V ceně není zahrnuto:

  • cestovní pojištění
  • večeře

Cestovní pojištění:

Baliček komplexního cestovního pojištění 24,- Kč / den.

Více informací o cestovním pojištění.

Nástupní místa:

Nástupní místa sestavujeme podle bydliště jednotlivých účastníků.

Autobus vyráží obvykle z Královéhradeckého kraje (Jičín, Trutnov, Hradec Králové), Středočeského kraje a u tohoto zájezdu bude pokračovat po trase přes Prahu a Plzeň. Klientům z Libereckého kraje, Brna a Pardubic doporučíme pohodlné spojení na odjezd. V případě zájmu zajistíme svoz.

Více informací o nástupních místech.

Fotogalerie


Inspirace


Videa


© 2020 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.


Užíváním webu souhlasíte se zpracováním údajů soubory cookies.