fbpx

OKOLÍ JEZERA LAGO DI GARDA

20210805_173703

Termín: 11.7. – 17.7. 2023   Zájezd je již vyprodán. V případě zájmu Vás zapíšeme do náhradníků.

 

Číslo zájezdu: 250

 

Ubytování: hotel

 

Stravování: snídaně, sleva na večeře

 

Doprava: autobus

 


Cena: 12 650,- Kč


Popis


Modrý klenot obklopený horami.

Poznávací zájezd s pěší turistikou do nádherných vápencových hor v okolí jezera Garda. Romantické vycházky či túry vedou místy, kde probíhaly boje za I. světové války. Koupat se budete v čistých jezerech.

Váš průvodce:

Ivana Soukupová

Doprava: Casia (luxusní Setra)

Program


Odjezd v podvečerních hodinách. Noční přesun přes Německo a Rakousko do Itálie.

TRENTO – příjemné náměstí s kašnou Neptuna, arkádami, obchůdky a kavárnami, dóm se středověkou kryptou. ROVERETO – zastávka u zvonu Míru, který zvoní každý večer na památku padlých ve všech válkách, a ossaria s vyhlídkou. ARCO – prohlídka města, vycházka na hrad. LAGO DI GARDA – velmi oblíbené, největší a nejčistší italské jezero. Severní břehy lemují vysoké alpské štíty. Ubytování a podvečerní vycházka podle jezera, možnost vykoupání.

MONTE BALDO – na hřeben pohoří Monte Baldo vyjedete unikátní rotační kabinovou lanovkou. Vycházka po hřebeni s fantastickými výhledy na jezero Lago di Garda. Výhledy jsou i na Dolomity a na ledovec Presena. MALCESINE – kouzelné městečko s úzkými uličkami a romantickým hradem Scaligero, který se vypíná přímo nad hladinou jezera. Možnost prohlídky hradu, ze kterého jsou i výhledy na město i jezero Lago di Garda.

VARONE – pěkné jeskynní vodopády s malou botanickou zahradou. VILLA CANALE – středověká zachovalá kamenná vesnička. LAGO DI TENNO – vycházka okolo romantického jezera, možnost vykoupání.

VIA PONALE – autobusem do hor nad západní částí jezera, odtud vycházka po staré obchodní cestě nad jezerem, která nabízí překrásné panoramatické výhledy. LIMONE SUL GARDA – starobylé kamenné městečko na svazích u jezera Lago di Garda, kde je obnoveno pěstování citrusů. Možnost výletu lodí po jezeře Lago di Garda z Rivy do Limone. RIVA DEL GARDA – v případě zájmu výstup ke kapličce S. Barbora, panoramatický výhled na severní část jezera Lago di Garda a na město Riva del Garda, případně jen prohlídka rekreačního střediska.

LAGO DI GARDA – jízda vyhlídkovou silnicí podél jezera až na jeho jižní břeh. SIRMIONE – lázeňské město na jižním výběžku pevniny – středověké uličky, hrad rodu Scaligeri, staré římské Catullovy lázně, možnost vykoupání. VERONA – město Romea a Julie, římský amfiteátr, staré hradby, středověké kostely. Slavný Juliin balkón, na nějž Shakespeare umístil proslulou romantickou scénu. Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun.

Návrat v ranních hodinách.

Informace


Ubytování:

Hotel Centrale v Rivě del Garda, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím. Hotel je přímo na hlavním náměstí na břehu jezera.

Příplatek za jednolůžkový pokoj 2 400,- Kč.

V případě, že klient souhlasí s ubytováním s osobou stejného pohlaví ve dvoulůžkovém pokoji, poplatek se nevyžaduje.

Stravování:

Snídaně. Večeře se slevou pro naši CK v hotelové restauraci a pizzerii na náměstí u jezera.

V ceně je zahrnuto:

  • přeprava
  • 4x ubytování
  • 4x snídaně
  • průvodce

V ceně není zahrnuto:

  • vstupné do jednotlivých objektů dle programu
  • cestovní pojištění

Cestovní pojištění:

Baliček komplexního cestovního pojištění 40,- Kč/den.

Více informací o cestovním pojištění.

Nástupní místa:

Nástupní místa sestavujeme podle bydliště jednotlivých účastníků.

Autobus vyjíždí z Královéhradeckého kraje (Jičín, Hradec Králové) a u tohoto zájezdu bude pokračovat přes PrahuBerounPlzeň na Rozvadov. V případě zájmu více osob zajistíme svoz.

Svoz (min. 6 osob): Liberec a Turnov, Trutnov (250,- Kč/osoba za obě cesty).

Více informací o nástupních místech.

Fotogalerie


Inspirace


Videa


Nezávazná objednávka


© 2022 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.