fbpx

PAMÁTKY A TERMÁLY MAĎARSKA

Země zázračných vod.

Číslo zájezdu

Termín

Ubytování

Doprava

Cena

V roce 2017 již není dostupný žádný termín

.

Poznávací zájezd s koupáním. Země umělců, kulinářství, hodnotných památek a léčivých pramenů na každém kroku. Není to daleko, je tady levněji a na poměrně malé ploše najdete mnoho památek, přírodních krás a odpočinete si v termálních lázních.

Program:

1. den: odjezd v ranních hodinách, možnost nástupu v Brně. Přesun do Rakouska a Maďarska. NEZIDERSKÉ JEZERO * RUST – jedno z nejmenších rakouských měst, vinařské a historické městečko s částí opevnění, rybářský kostel. MÖRBISCH – úzké uličky, maďarské venkovské domky, nejkrásnější statky vinařů a vinařské uličky, trajekt přes jezero. ŠOPROŇ – perla západního Maďarska. Půvabné historické centrum, mnoho historických památek.
2. den: KŐSZEG – romantické historické jádro s hradem. Jediné město na světě, kde zvon odbíjí poledne již v jedenáct hodin. Od průvodce se dozvíte proč. BÜKFÜRDO – odpoledne rekreace v termálních lázních. Vnitřní i venkovní bazény s vodou o teplotě 26 až 38°C.
3. den: SÜMEG – na vápencové skále nad městečkem se vypíná největší hrad v Maďarsku. KESZTHELY – zámek rodiny Festetics, prohlídka muzea kočárů z doby monarchie (největší muzeum kočárů v Evropě). HEVÍZ – odpoledne rekreace v nejvýznamnějším lázeňském středisku v Maďarsku. Léčivé jezero s vodou o teplotě až 35 °C s rašelinovým dnem je největším teplovodním jezerem na světě. Příjemný čas v teplé vodě budete trávit mezi rozkvetlými lekníny.
4. den: BALATON * SZÁNTÓDPUSZTA – skanzen lidové architektury, sladkovodní akvárium s faunou a flórou Balatonu. TIHÁNY – malý skanzen, benediktinský klášter. BALATONFÜRED – lázeňské středisko, vycházka po pobřežní promenádě.

5. den: SARVÁR – královské lázně, polokryté zážitkové i léčebné bazény s vodou o teplotě 30 až 36°C. V poledních hodinách odjezd, návrat do 20.30 hodin.
Ubytování: hotel.
Stravování: snídaně. Možnost dokoupení večeří za 980,- Kč.
V ceně je zahrnuta: 4x ubytování, 4x snídaně a průvodce.

© 2021 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.


Užíváním webu souhlasíte se zpracováním údajů soubory cookies.