fbpx

PAMÁTKY A TERMÁLY MAĎARSKA

Termální lázně zájezd

Termín: 22. 5. – 26.5. 2024

 

Číslo zájezdu: 340

 

Ubytování: penzion

 

Stravování: snídaně

 

Doprava: autobus

 


Cena: 10 950,- Kč


Popis


Země zázračných vod.

Poznávací zájezd s relaxací a wellness v termálních lázních. Mimo odpočinku v termále si užijete i výlety po zajímavých místech. Podíváte se i k břehům jezera Balaton. Maďarsko je země umělců, kulinářství, hodnotných památek a léčivých pramenů na každém kroku. Není to daleko, je tady levněji a na poměrně malé ploše najdete mnoho památek, přírodních krás a odpočinete si v termálních lázních.

Váš průvodce:

Ivana Soukupová

Program


Odjezd v ranních hodinách, možnost nástupu po trase také v Brně. Přesun do Rakouska a Maďarska. NEZIDERSKÉ JEZERO * RUST – jedno z nejmenších rakouských měst, vinařské a historické městečko s částí opevnění, rybářský kostel. MÖRBISCH – úzké uličky, maďarské venkovské domky, nejkrásnější statky vinařů a vinařské uličky, trajekt přes jezero. ŠOPROŇ – perla západního Maďarska. Půvabné historické centrum, mnoho historických památek.

KŐSZEG – romantické historické jádro s hradem. Jediné město na světě, kde zvon odbíjí poledne již v jedenáct hodin. Od průvodce se dozvíte proč. BÜKFÜRDO – odpoledne rekreace v termálních lázních. Vnitřní i venkovní bazény s vodou o teplotě 26 až 38°C.

SÜMEG – na vápencové skále nad městečkem se vypíná největší hrad v Maďarsku. KESZTHELY – zámek rodiny Festetics, prohlídka muzea kočárů z doby monarchie (největší muzeum kočárů v Evropě). HEVÍZ – odpoledne rekreace v nejvýznamnějším lázeňském středisku v Maďarsku. Léčivé jezero s vodou o teplotě až 35 °C s rašelinovým dnem je největším teplovodním jezerem na světě. Příjemný čas v teplé vodě budete trávit mezi rozkvetlými lekníny.

BALATON * SZÁNTÓDPUSZTA – skanzen lidové architektury, sladkovodní akvárium s faunou a flórou Balatonu. TIHÁNY – malý skanzen, benediktinský klášter. BALATONFÜRED – lázeňské středisko, vycházka po pobřežní promenádě.

SARVÁR – královské lázně, polokryté zážitkové i léčebné bazény s vodou o teplotě 30 až 36°C. V poledních hodinách odjezd, návrat do 22:00 hodin.

Informace


Ubytování:

penzion, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím,

příplatek za jednolůžkový pokoj 3 600,- Kč.

V případě, že klient souhlasí s ubytováním s osobou stejného pohlaví ve dvoulůžkovém pokoji, příplatek za jednolůžkový pokoj se nevyžaduje.

Stravování:

snídaně. Možnost dokoupení večeří za celkovou cenu 1 900,- Kč.

V ceně je zahrnuto:

  • přeprava,
  • 4x ubytování,
  • 4x snídaně,
  • průvodce.

V ceně není zahrnuto:

  • vstupné do jednotlivých objektů dle programu,
  • cestovní pojištění.

Cestovní pojištění:

baliček komplexního cestovního pojištění 40,- Kč/den. Pro seniory nad 70 let 80,- Kč/den.

Více informací o cestovním pojištění zde.

Nástupní místa:

nástupní místa sestavujeme podle bydliště jednotlivých účastníků. Autobus  vyjíždí z východních Čech (Nová Paka, Jičín, Lázně Bělohrad, Hořice…) a pokračuje přes Hradec Králové, Svitavy a Brno.

Svoz (min. 6 osob): Liberec a Trutnov 250,- Kč/osoba/obě cesty.

Více informací o nástupních místech zde.

Fotogalerie


Inspirace


Videa


Nezávazná objednávka


© 2024 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.