fbpx

SE SLEVOVOU KARTOU POD DACHSTEIN

SE SLEVOVOU KARTOU POD DACHSTEIN

Termín: 2. 7. – 6. 7. 2021

 

Doprava: autobus

 

Číslo zájezdu: 140

 

Ubytování: apartmány

 

Stravování: vlastní

 


Cena: 6 750,- Kč


Číslo zájezdu: 141

 

Ubytování: hotel

 

Stravování: snídaně

 


Cena: 7 950,- Kč 

 

 

 

 


Popis


Jedna z nejoblíbenějších slevových karet.
Pohodová turistika s výhledy na Dachstein.

Poznávací zájezd s lehkou turistikou. Další putování se slevovou kartou. Objevte krásy Štýrska. Ne všechny cesty vedou do Říma. Mnohé vedou na okouzlující místa v „zeleném srdci“ Rakouska. Zažijte nezapomenutelnou aktivní dovolenou. Pohodová turistika s přihlédnutím na zdatnost jednotlivých účastníků. Možnost vykoupání ve schladminském bazénu.

V ceně zájezdu je jízdné všemi lanovkami, vstupné do bazénu a pamětihodností podle uvedeného programu.

Váš průvodce:

seznamte se

Program


Odjezd v ranních hodinách, možnost nástupu v jižních Čechách. Přesun do Rakouska. PLANAI SEILBAHN – kabinkovou lanovkou ze Schladmingu 800 m na Planai 1906 m. Často vyhledávaný turistický cíl. Vycházka po bočním hřebeni Schladminských Alp. Zde najdete krásnou panoramatickou cestu s výhledy do údolí řeky Enns a na masiv Dachsteinu.

DACHSTEIN GLETSCHERBAHN – kabinovou lanovkou od Türlwandhütte 1680 m na Bergstation 2694 m. Lehká túra přes Schladminský ledovec k turistické chatě Dachsteinwarte 2741 m ležící přímo u paty vrcholu Hoher Dachstein. Velké panoramatické výhledy. Nedaleko horní stanice lanovky je možnost prohlídky ledovcové jeskyně či přechodu vzdušného lanového mostu. RIESACHFÄLLE – fascinující stezka Wilde Wasser podle obřích vodopádů po nově zpřístupněném chodníku k romantickému jezeru Riesachsee. Prochází se i po atraktivním vzdušném lanovém mostě.

SCHLADMINGER TAUERNSEILBAHN – kabinkovou lanovkou z obce Haus ke Krummholz Hütte 1838 m. Zde vás čeká čistý vzduch, klidné prostředí a nádherné výhledy. Túra podle zdatnosti jednotlivých účastníků. Možnost vycházky na Hauser Kaibling 2015 m. Turistické chaty nabízejí kulinářské speciality. Panoramatické výhledy na masiv Dachsteinu. TRAUTENFELS – prohlídka zámku. Rozsáhlé přírodovědné i národopisné sbírky, které se vztahují ke štýrskému údolí Ennstal a kraji Ausseerland. Samotný zámek fascinuje svým barokním vybavením a okouzlujícím výhledem na okolní horské panorama. WÖRSCHACHKLAMM – romantická stezka po uměle zhotoveném chodníku vedle obřích hrnců vymletých divokou vodou.

GIPFELBAHN HOCHWURZEN – kabinkovou lanovkou z Rohrmoosu 1118 m na Hochwurzen 1840 m. Lehká túra na Rossfeld 1919 m a případně až na Hochfeid 2189 m v masivu Schladminských Alp. Panoramatické výhledy na masiv Dachsteinu. Za poplatek lze sjet k dolní stanici lanovky na tříkolce – kouzelný sjezd nejen pro děti. ADMONT – jedna z nejstarších osad ve Štýrsku. Možnost prohlídky kláštera s bohatou výzdobou. LINEC – zastávka v centru města. Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun.

Návrat v ranních hodinách.

Informace


Ubytování:

Apartmány – vybavené apartmány ve Schladmingu, dvoulůžkové ložnice s příslušenstvím.

Hotel – dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím ve Schladmingu.

Cena jednolůžkového pokoje na dotaz.

Stravování:

Apartmány – vlastní stravování v apartmánech s vybavenou kuchyňkou, využijte nabídky našich sterilovaných jídel bez konzervantů.

Hotel – snídaně. Večeře za příplatek 960,- Kč.

V ceně je zahrnuto:

  • 3x doprava
  • 3x ubytování
  • vstupy zahrnuté v regionální kartě
  • průvodce

V ceně není zahrnuto:

  • půjčení tříkolky cca 12 € (jen fakultativně)
  • cestovní pojištění
  • stravování u ubytování v apartmánech

Cestovní pojištění:

Baliček komplexního cestovního pojištění 30,- Kč/den.

Více informací o cestovním pojištění.

Nástupní místa:

Nástupní místa sestavujeme podle bydliště jednotlivých účastníků.

Autobus vyjíždí z Královéhradeckého kraje (Jičín, Trutnov, Hradec Králové) a u tohoto zájezdu bude pokračovat přes Prahu a České Budějovice. Klientům z Pardubic nebo Plzně doporučíme k cestě na nástupní místo vhodné vlakové spojení. V případě zájmu více osob zajistíme svoz.

Svoz (min. 6 osob): Liberec a Turnov (200,- Kč/osoba za obě cesty)

Více informací o nástupních místech.

Fotogalerie


Videa


© 2022 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.