fbpx

VÝCHODNÍ TYROLSKO

Zájezd se slevovou kartou.

Číslo:

220

Termín:

13. 7. – 19. 7. 2018

Cena:

9 350,- / 8 900,- Kč

Ubytování:

hotel

Stravování:

snídaně (možnost večeří)

Průvodci:

Veronika Drábková (Bartošová)

Doprava: luxusní Setra Top Class – nejvyšší standard (firma Casia)

Setra S 517 HDH *****

 

Top Class s celoskleněnou panoramatickou střechou TOP SKY Pětihvězdičkový luxusní autobus s největší možným prostorem na nohy. Co jiné nové autobusy nemají? Luxusní celokožená sedadla SETRA Voyage Supreme, nejmodernější bezpečnostní prvky, zásuvky 220 V, vyhřívaný okenní rám pro opření ruky, loketní opěrky mezi sedadly, 3 zónová klimatizace. WIFI po ČR, fungující WC, TV, bar, to je vše samozřejmostí.

Pokyny

Zájezd s lehkou turistikou, tentokrát do Východního Tyrolska. Každý den budete mít možnost v rámci slevové karty Osttirol’s Glockner-Dolomiten Card vyjet některou z lanovek do vysokohorského světa plného krásných vyhlídek. Vycházky či túry budou přizpůsobeny vašim schopnostem. O Východním Tyrolsku se říká, že to je nejslunnější oblast Rakouska. Zasněžené vrcholky hor, překrásná údolí a romantická horská jezera.


V ceně zájezdu je jízdné všemi lanovkami podle uvedeného programu.

1. den: odjezd ve večerních hodinách, možnost nástupu v západních Čechách. Noční přesun do Rakouska.


2. den: MATREIER GOLDRIED BERGBAHNEN – lanovkou z Matrei in Osttirol, celodenní túra po panoramatické cestě na hřeben Kalser Höhe 2434 m, pro zdatné možnost výstupu na vrcholek Blauspitze 2575 m. Panoramatické výhledy na masiv Grossglockneru 3798 m.


3. den: MÖLLTALER GLETSCHER – ERLEBNIS 3 000 M – ledovcový expres a kabinková lanovka vás vyvezou až do výšky 2 800 m. Další sedačkovou lanovkou, kterou si již musíte zaplatit (cca 14 €), se dostanete až do výšky 3 000 m. Zde již bude chladněji, šlápnete si na ledovec; návrat lanovkou, pro zdatnější účastníky možnost pěšího sestupu z vrcholu Schareck k horní stanici kabinkové lanovky (1,5 hodiny). ANKOGEL HOCHBERGSBAHNEN – kabinková lanovka vás vyveze do výšky 2 636 m. Zde pouze krátká vycházka. Otevře se před vámi horský svět třítisícovek skupiny Ankogel.


4. den: HOCHPUSTERTALER BERGBAHNEN – kabinkovou lanovkou ze Sillianu do výšky 2090 m. Polodenní túra okolo jezer Dreiseen na Thurntaler Gipfel 2407 m s panoramatickým výhledem na italské Sextenské Dolomity. SEXTENER DOLOMITEN BAHNEN – z obce Vierschach kabinkovou lanovkou již na italském území do výšky 2060 m. Túra na pohraniční vrchol Helm 2433 m.


5. den: LIENZER BERGBAHNEN – kabinkovou lanovkou z Lienzu 673 m na vrcholek Steinermandl 2213 m, polodenní túra k jezerům Neualplseen. Panoramatické výhledy na Liezenské Dolomity. KALSER BERGBAHNEN – kabinkovou lanovkou do výšky 2405 m, odpolední túra na hřeben s výhledem na Vysoké Taury.


6. den: ST. JAKOB BERGBAHNEN – sedačkovou lanovkou do výšky 2 400 m, možnost celodenního výstupu romantickou krajinou na vyhlídku na jezero Degenhornsee, zdatní účastníci výstup až na vrchol Degenhorn 2946 m. Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun.


7. den: návrat v ranních hodinách.

Ubytování: rekreační středisko Iselsberg, Gastohof Iselsbergerhof, převážně dvoulůžkové pokoje včetně sociálního
příslušenství. Ve veřejných prostorách k dispozici televize a WIFI.


Stravování: snídaně formou bufetového stolu. Do 9. 7. je možné si doobjednat večeře (3 chody – polévka, hlavní
chod) za celkovou cenu 1 280,- Kč.


V ceně je zahrnuta: přeprava, slevová karta Osttirol’s Glockner-Dolomiten Card, 4x ubytování, 4x snídaně a průvodce.

Už to kreslíme…

ČLÁNEK BLA BLA BLA

Více na Pěšíturistika.cz

© 2022 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.