fbpx

VELIKONOCE V TERMÁLECH

Termální lázně Gyor

Termín: 19. 4. – 22. 4. 2019

Číslo zájezdu: 020

Ubytování: penzion – apartmány

Stravování: není

Doprava: autobus


Cena: 3 450,- / 3 300,- KčMáme tu další termín:

JARO V TERMÁLECH VEĽKÝ MEDER

Termín: 9. 5. – 12. 5. 2019    Cena: 3 450,- Kč 3 150,- Kč


Popis


Vyřešíme problém, kde strávit Velikonoce.
Termín od pátku do pondělí.

 

Každoroční velikonoční zájezd do teplého prostředí termálních lázní. Nabízíme vám možnost vyhřát si kosti po dlouhé zimě v termálu s ubytováním v penzionu a soukromí ve Veľkém Mederu. Při tomto zájezdu se využívá velikonočních svátků. Dovolenou nebudete potřebovat.

Váš průvodce:

Jan Hoška

Doprava: AD Zikmund + luxusní Setra společnosti Casia

 

Program


Odjezd v ranních hodinách, možnost nástupu i v Brně. Předpokládaný příjezd do Dunajské Stredy ve 13.30 hodin.

DUNAJSKÁ STREDA – Thermalpark patří k jedněm z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších termálů na jižním Slovensku. K dispozici jsou 4 vnitřní a 6 venkovních bazénů s mineralizovanou a termální vodou o teplotě od 24 do 40 °C. Příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a na celkovou regeneraci organismu.

GYÖR – historické město čtyř řek s krásným barokním jádrem. Město bylo sídlem biskupů a svědkem korunovací maďarských králů, dodnes je chráněno hradbami. Krátká prohlídka historického jádra města. Moderní termální bezchlorové lázně byly otevřeny v roce 2003, když kronikáři zaznamenali léčivé účinky již ve středověku. Alkalická, hydrogen-uhličitanová, 67ºC teplá voda s vyšším obsahem jodidu tryská z hloubky 2000 m. K dispozici jsou vnitřní i venkovní bazény s léčivou vodou, vnitřní i venkovní rekreační bazény (vířivky, tobogány, vodopády, kruhové proudy) o teplotě 29 až 37ºC. Samoobslužná restaurace nabízí místní speciality.

VEĽKÝ MEDER – termální prameny vyvěrají o teplotě až 76,5ºC. Příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a na celkovou regeneraci organismu. Rekonstruovaný moderní areál poskytuje služby v krytém nebo kombinovaném bazénu s teplotou vody 32 až 37ºC. K dispozici rodinný zábavní bazén s atraktivní Vodní věží. Největší zájem je o relaxační sedací bazén o teplotě 37ºC. Nově otevřený krytý plavecký bazén, do kterého jsou nutné koupací čepice.

MOSONMAGYARÓVÁR – lázně ležící v severozápadní části země nedaleko Bratislavy, k dispozici jsou tři nové zážitkové bazény s termální vodou o teplotě 32 až 34ºC, dále polokrytý a krytý sedací léčebný bazén s termální vodou o teplotě 35 až 37ºC, venkovní léčebné bazény a plavecký bazén s vodou teplou 26 až 28ºC. Termální pramen má osvědčení léčivé vody a patří v kvalifikačním žebříčku mezi 5 nejúčinnějších léčivých vod v Evropě. Možnost občerstvení v samoobslužné restauraci. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do 20.00 hodin.

Informace


Vstupné do termálů 2018:
DUNAJSKÁ STREDA – Thermalpark, dospělí 7,00 €, senior nad 62 let a studenti 6,00 €, děti do 14 let 4,50 € ve skupině včetně skříněk. Lehátko je za příplatek 2 €.
GYÖR – termální koupaliště, dospělí 3 000 Ft, děti, studenti a důchodci 2 300 Ft (pouze v případě, že bude poskytnuta skupinová sleva). Lehátko, skříňka, tobogán a další vodní atrakce v ceně. Vstupné lze uhradit v českých korunách.
VEĹKÝ MEDER – Termalpark, dospělí 10,00 €, důchodci nad 62 let 8,00 €, děti do 15 let 7,00 €. Lehátko, skříňka, tobogán a další vodní atrakce v ceně. V případě získání slevy bude jednotná cena 7,00 €.
MOSONMAGYARÓVÁR – termální koupaliště, dospělí 10,80 €, děti do 18 let 7,50 €, děti do 12 let 6,50 € včetně skříněk a dostatečného množství lehátek.

Ceny občerstvení v Maďarsku: sytá polévka 800 – 1 200 Ft, hlavní jídlo cca 2 000 Ft, pivo 500 Ft, zmrzlina 200 Ft, káva 500 Ft. Občerstvení v maďarských termálech lze platit v eurech. Kurz maďarských forintů: 100 Ft – cca 8,40 CZK. Výměnu maďarských forintů je vhodné uskutečnit již v České republice.

Ubytování:

penziony a soukromí ve Veľkém Mederu, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím.

Stravování:

možnost vlastního vaření. V cestovní kanceláři lze objednat sterilovaná jídla, bližší informace na webových stránkách nebo v pokynech zaslaných jednotlivým účastníkům.

V ceně je zahrnuto:

  • přeprava
  • 3x ubytování
  • průvodce

V ceně není zahrnuto:

  • vstupné do jednotlivých objektů dle programu
  • cestovní pojištění

Cestovní pojištění:

Baliček komplexního cestovního pojištění – 24,- Kč / den.

Více informací o cestovním pojištění.

Nástupní místa:

Nástupní místa sestavujeme podle bydliště jednotlivých účastníků.

Autobusy vyráží obvykle z Jičín a Trutnov, poté jedou po trase přes Hradec Králové nebo Brno. V případě zájmu více osob zajistíme svoz.

Více informací o nástupních místech.

Fotogalerie


Inspirace


Videa


© 2019 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.


Užíváním webu souhlasíte se zpracováním údajů soubory cookies.