fbpx

BAVORSKO S VELIKONOČNÍ VÝZDOBOU

Poznávací zájezd Bavorsko

Termín: 10. 4. – 12. 4. 2020

ZRUŠENO

 

Číslo zájezdu: 010

 

Ubytování: hotel

 

Stravování: snídaně

 

Doprava: autobus

 


Cena: 4 650,-/4 450,- Kč


Popis


Velikonoce – nejkrásnější svátky roku.

Při tomto zájezdu budete mít možnost poznat hezký a originální zvyk – velikonoční zdobení kašen zelení a kraslicemi. Uvidíte nazdobenou kašnu umístěnou přímo v nejkrásnějším středověkém městě Rothenburg. V programu je také prohlídka kouzelného starobylého města Bamberg. Francké Švýcarsko je atraktivní romantická oblast s hlubokými údolími, vápencovými skálami, bystřinami a zříceninami hradů.

Váš průvodce:

Ivana Soukupová

Program


Odjezd v ranních hodinách, možnost nástupu v západních Čechách. NÖRDLINGEN – středověké město s kruhovými hradbami vystavěné v obřím kráteru po meteoritu Riess. Město lze po hradbách obejít, vyhlídka z věže Daniel. Muzeum meteoritu. DINKELSBÜHL – jedno z nejkrásnějších středověkých měst v Německu. Romantická zákoutí, křivolaké uličky, hrázděné domy, katedrála sv. Jiří.

ROTHENBURG OB DER TAUBER – další středověké město sevřené hradbami, hrázděné domy, radnice, kostel sv. Jakuba. BAD WINDSHEIM – historické město s nedalekým skanzenem, který v čase Velikonoc představuje nejrůznější francká řemesla a tradice.

BAMBERG – jedno z nejkrásnějších německých historických měst s tisícovkou historických domů je zapsáno na Seznamu UNESCO. Čtvrť Malé Benátky, hrad z filmu Tři mušketýři, radnice na ostrůvku, a hlavně velikonoční kašny. FORCHHEIM – kašna před nejkrásnější středověkou hrázděnou radnicí v Německu. BIEBERBACH – největší velikonoční nazdobená kašna na světě, kterou zdobí na 12 tisíc kraslic. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do 22.00 hodin.

Informace


Ubytování:

hotel, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím.

Stravování:

snídaně. Večeře individuálně v hotelové restauraci.

V ceně je zahrnuto:

  • přeprava
  • 2x ubytování
  • 2x snídaně
  • průvodce

V ceně není zahrnuto:

  • vstupné do jednotlivých objektů dle programu
  • cestovní pojištění

Cestovní pojištění:

Baliček komplexního cestovního pojištění – 24,- Kč / den.

Více informací o cestovním pojištění.

Nástupní místa:

Nástupní místa sestavujeme podle bydliště jednotlivých účastníků.

Autobus vyráží obvykle z Královéhradeckého kraje (Jičín, Trutnov, Hradec Králové), Libereckého kraje a Středočeského kraje a u tohoto zájezdu bude pokračovat na trase přes Prahu a Plzeň. Klientům z Brna nebo Pardubic doporučíme vlakové spojení. V případě zájmu více osob zajistíme svoz.

Více informací o nástupních místech.

Fotogalerie


Inspirace


Videa


© 2022 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.