fbpx

TERMÁLY V PODUNAJÍ (HOTEL)

Termály v Podunají

Termín: 6. 6. – 11. 6. 2023

 

Číslo zájezdu: 141

 

Ubytování: hotel Aqua***

 

Stravování: polopenze

 

Doprava: autobus

 


Cena: 9 750,- Kč


Zájezd ve stejném termínu s ubytováním v apartmánech.

Popis


Odpočinek v termálních lázních i výlety za zážitky.

Pobyt ve Veľkém Mederu s poutavými výlety v oblasti Podunajské nížiny. Půl dne budete relaxovat v blahodárné vodě a půl dne strávíte na zajímavých výletech. Čekají vás vnitřní i venkovní bazény a na výletech i sklenka vína. Při cestě domů strávíte několik hodin v termálu v Mosonmagyaróváru.

Váš průvodce:

seznamte se

Program


Odjezd v ranních hodinách. Příjezd do Velkého Meděru po poledni. VEĽKÝ MEDER – termální prameny vyvěrají z hloubky 1500 m o teplotě až 76,5ºC. Příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a na celkovou regeneraci organismu. Moderní areál poskytuje služby v krytých, kombinovaných i venkovních bazénech s teplotou vody 32 až 37ºC. K dispozici také rodinný zábavní bazén s atraktivní Vodní věží. Bazény můžete využívat až do 20 hodin.

DUNAJSKÁ STREDA – odpočinek v dalším termálním parku. K dispozici jsou 4 vnitřní a 6 venkovních bazénů s mineralizovanou a termální vodou o teplotě od 24 do 40 °C. Příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a na celkovou regeneraci organismu.

KOMÁRNO – dopoledne výlet do nedalekého města. Procházka centrem města až na Nádvoří Evropy, kde každá země kontinentu má svou budovu Prohlídka vojenské pevnosti, která byla součástí největšího obranného komplexu v zemi. VEĽKÝ MEDER – odpoledne relaxace v termálním areálu.

LIPÓT – termální a zážitkové lázně patří k nejmodernějším v Maďarsku. Termální voda s teplotou 65ºC vyvěrá z hloubky 2200 m. Je vhodná na léčení pohybového ústrojí, revmatických a zánětlivých potíží. Lázeňský komplex se nachází v tichém krásném přírodním prostředí, návštěvníky láká dvěma léčebnými bazény, plaveckým bazénem, dětskými bazénky, divokou řekou, vířivkou, zážitkovým bazénem s masážními prvky, bazénem s rozlohou 1200 m2 s dalšími atrakcemi (vlnobití, vodní park, tobogány) a saunou postavenou na ostrůvku s originálním designem vodního mlýnu. Originální kavárna s výhledem do pekárny. GYÖR – krátká prohlídka historického centra města.

KOLÁROVO – výlet k poslednímu plovoucímu mlýnu, který stojí na mrtvém rameni Dunaje. VEĽKÝ MEDER – odpoledne relaxace v termálním areálu.

MOSONMAGYARÓVÁR – lázně ležící v severozápadní části země nedaleko Bratislavy, k dispozici jsou tři nové zážitkové bazény s termální vodou o teplotě 32 až 34ºC, dále polokrytý a krytý sedací léčebný bazén s termální vodou o teplotě 35 až 37ºC, venkovní léčebné bazény a plavecký bazén s vodou teplou 26 až 28ºC. Termální pramen má osvědčení léčivé vody a patří v kvalifikačním žebříčku mezi 5 nejúčinnějších léčivých vod v Evropě. Možnost občerstvení v samoobslužné restauraci. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do 20 hodin.

Informace


Ubytování:

Hotel Aqua***, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím.

Stravování:

Polopenze.

V ceně je zahrnuto:

  • přeprava
  • 5x ubytování
  • 5x polopenze
  • průvodce
  • povinné pojištění CK

V ceně není zahrnuto:

  • vstupné do jednotlivých objektů dle programu
  • cestovní pojištění

Cestovní pojištění:

Baliček komplexního cestovního pojištění – 40,- Kč / den.

Více informací o cestovním pojištění.

Nástupní místa:

Nástupní místa sestavujeme podle bydliště jednotlivých účastníků.

Autobus jede po trase přes Novou Paku, Jičín, Hořice, Hradec Králové, Holice, Svitavy a Brno.

Více informací o nástupních místech.

Fotogalerie


Inspirace


Videa


Nezávazná objednávka


© 2024 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.