fbpx

TERMÁLY V PODUNAJÍ (HOTEL)

Termály v Podunají

Termín: 7. 6.- 12. 6. 2022

 

Číslo zájezdu: 100

 

Ubytování: soukromí│hotel

 

Stravování: vlastní│polopenze

 

Doprava: autobus

 


Cena: 8 750,- Kč (hotel)


Zájezd ve stejném termínu s ubytováním v apartmánech.

Popis


Odpočinek v termálních lázních i výlety za zážitky.

Pobyt ve Veľkém Mederu s poutavými výlety v oblasti Podunajské nížiny. Půl dne budete relaxovat v blahodárné vodě a půl dne strávíte na zajímavých výletech. Čekají vás vnitřní i venkovní bazény a na výletech i sklenka vína. Zážitkem bude plavba lodí po vodním díle Gabčíkovo s průplavem dvou komor. Při cestě domů strávíte několik hodin v termálu v Mosonmagyaróváru.

Váš průvodce:

seznamte se

Program


Odjezd v ranních hodinách, přejezd na Slovensko. Předpokládaný příjezd Dunajské Stredy do 13.00 hodin. DUNAJSKÁ STREDA – Thermalpark patří k jedněm z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších termálů na jižním Slovensku. K dispozici jsou 4 vnitřní a 6 venkovních bazénů s mineralizovanou a termální vodou o teplotě od 24 do 40 °C. Příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a na celkovou regeneraci organismu.

Dopoledne exkurze do pivovaru ZLATÝ BAŽANT v Hurbanově včetně degustace. Seznámíte se výrobou Zlatého bažanta a naučíte se načepovat pivo tak, aby zůstala jeho chuť a kvalita. Při cestě zpět zastávka v KOMÁRNĚ a půjdete se podívat na Nádvoří Evropy. Odpoledne relaxace v termálním areálu Veĺký Meder.

VEĽKÝ MEDER – termální prameny vyvěrají z hloubky 1500 m o teplotě až 76,5ºC. Příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a na celkovou regeneraci organismu. Rekonstruovaný moderní areál poskytuje služby ve svém krytém nebo kombinovaném bazénu s teplotou vody 32 až 37ºC. K dispozici rodinný zábavní bazén s atraktivní Vodní věží. Lze využít krytý plavecký bazén. Do něho jsou nutné koupací čepice. Bazény můžete využívat až do 20.00 hodin.

dopoledne výlet k vodnímu mlýnu. VEĽKÝ MEDER – odpoledne relaxace v termálním areálu.

LIPÓT – “Perla Meziostroví”. Termální a zážitkové lázně patří k nejmodernějším V Maďarsku. Termální voda s teplotou 65 °C vyvěrá z hloubky 2200 m. Je alkalicko-uhlovodíkového charakteru s obsahem jodidových iontů. Je vhodná na léčení pohybového ústrojí, revmatických a zánětlivých potíží. Lázeňský komplex se nachází v tichém, krásném přírodním prostředí, návštěvníky láká dvěma léčebnými bazény, plaveckým bazénem, dětskými bazénky, divokou řekou, vířivkou, zážitkovým bazénem s masážními prvky, bazénem s rozlohou 1200 m2 s dalšími atrakcemi (vlnobití, vodní park, tobogany) a saunou postavenou na ostrůvku s originálním designem vodního mlýnu.

Dopoledne výlet k vodnímu dílu GABČÍKOVO. Dvouhodinová plavba vyhlídkovou lodí se zajímavým výkladem místního průvodce.

VEĽKÝ MEDER – odpoledne relaxace v termálním areálu.

MOSONMAGYARÓVÁR – lázně ležící v severozápadní části země nedaleko Bratislavy, k dispozici jsou tři nové zážitkové bazény s termální vodou o teplotě 32 až 34ºC, dále polokrytý a krytý sedací léčebný bazén s termální vodou o teplotě 35 až 37ºC, venkovní léčebné bazény a plavecký bazén s vodou teplou 26 až 28ºC. Termální pramen má osvědčení léčivé vody a patří v kvalifikačním žebříčku mezi 5 nejúčinnějších léčivých vod v Evropě. Možnost občerstvení v samoobslužné restauraci. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do 20:00 hodin.

Informace


Ubytování:

hotely, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím.

Stravování:

polopenze.

V ceně je zahrnuto:

  • přeprava
  • 5x ubytování
  • 5x polopenze
  • průvodce
  • povinné pojištění CK

V ceně není zahrnuto:

  • vstupné do jednotlivých objektů dle programu
  • cestovní pojištění

Cestovní pojištění:

Baliček komplexního cestovního pojištění – 30,- Kč / den.

Více informací o cestovním pojištění.

Nástupní místa:

Nástupní místa sestavujeme podle bydliště jednotlivých účastníků.

Autobus jede po trase přes Novou Paku, Jičín, Hořice, Hradec Králové, Holice, Svitavy a Brno.

Více informací o nástupních místech.

Fotogalerie


Inspirace


Videa


Nezávazná objednávka


© 2022 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.