fbpx

VÍKEND V BERCHTESGADENSKU

Loďky na jezeře Königsee

Termín: 5. 8. – 7. 8. 2022

 

Číslo zájezdu: 300

 

Ubytování: hotel

 

Stravování: snídaně

 

Doprava: autobus

 


Cena: 4 950,- Kč


Popis


Nejkrásnější přírodní partie německých Alp.

Víkendový poznávací zájezd do Berchtesgadenska, které je proslulé nevšedními přírodními krásami. Projdete se i okolo známého kostelíku v obci Ramsau, který je velmi často fotografován na prospekty. Perlou národního parku je jezero Königssee, proslulé po celém světě. Křišťálově průzračná voda má kvalitu pitné vody, jezero je jako norský fjord ohraničeno strmými horskými stěnami.

Váš průvodce:

Bubeníčková

Doprava: Casia (luxusní Setra)

Program


Odjezd v ranních hodinách, přesun do Německa. KÖNIGSSEE – jezero uprostřed národního parku je obklopeno vysokými horami, jejichž králem je Watzmann. Lodí přes Královské jezero ke kostelu sv. Bartoloměje a k Zadnímu jezeru. Vycházka na salaš, možnost ochutnávky (podmáslí, sýr, uzené, pálenka). BERCHTESGADEN – prohlídka historického jádra města.

HINTERSEE – vycházka okolo kouzelného jezera ležícího přímo pod alpskými vrcholky. RAMSAU – malebné městečko s kouzelným kostelíkem a pěknými výhledy na Alpy. BERCHTESGADEN – prohlídka solného dolu s podzemním jezerem, lanovkou a klasickou skluzavkou. Prohlídka nejstarší německé palírny likéru Enzian s možností degustace. Možnost relaxace v solných lázních Watzmann Therme se slanou vodou.

KEHLSTEIN (ORLÍ HNÍZDO) – Hitlerova čajovna, dnes výletní restaurace s kruhovým výhledem. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do 22:00 hodin.

Informace


Ubytování:

hotel, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím.

Příplatek za jednolůžkový pokoj 800,- Kč

V případě, že klient souhlasí s ubytováním s osobou stejného pohlaví ve dvoulůžkovém pokoji, příplatek za jednolůžkový pokoj se nevyžaduje.

Stravování:

snídaně. Večeře individuálně v hotelové restauraci.

V ceně je zahrnuto:

  • přeprava
  • 2x ubytování
  • 2x snídaně
  • průvodce

V ceně není zahrnuto:

  • vstupné do jednotlivých objektů dle programu
  • cestovní pojištění

Cestovní pojištění:

Baliček komplexního cestovního pojištění – 30,- Kč / den.

Více informací o cestovním pojištění.

Nástupní místa:

Nástupní místa sestavujeme podle bydliště jednotlivých účastníků.

Autobus vyjíždí z Královehradeckého kraje (Jičín, Trutnov, Hradec Králové) a u tohoto zájezdu bude pokračovat na trase přes Prahu nebo České Budějovice. V případě zájmu více osob zajistíme svoz.

Více informací o nástupních místech.

Fotogalerie


Inspirace


Videa


Nezávazná objednávka


© 2022 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.