fbpx

VLAKEM POD TATRANSKÉ VELIKÁNY

Vysoké Tatry vlakem

Termín: 14. 9. – 20. 9. 2024

 

Číslo zájezdu: 430

 

Ubytování: hotel

 

Stravování: snídaně

 

Doprava: vlakem

 


Cena: 10 850,- Kč


Popis


Pohodová turistika ve Vysokých Tatrách.
Na Slovensko pojedeme vlakem.

Vysoké Tatry skýtají výběr vhodných túr pro lehkou turistiku i náročné horské přechody sedel či výstupy na vrcholy až do výšky 2 500 m. Tatry však nejsou pouze o pěších túrách, ale i o romantice, pohodě a v neposlední řadě o tradiční slovenské a polské kuchyni.

Váš průvodce:

Jiří Tichý

Program


Odjezd z Prahy v dopoledních hodinách, možnost nástupu v Pardubicích či v Olomouci, příjezd do Popradu v odpoledních hodinách. Ubytování a prohlídka Popradu.

VYSOKÉ TATRY * ŠTRBSKÉ PLESO – lázeňské a sportovní středisko, vycházka do lyžařského areálu. Možnost výletu sedačkovou lanovkou na Predné Solisko. Možnost krátkého výstupu na vrchol Predného Soliska 2093 m. SYMBOLICKÝ CINTORÍN – lehká túra k památníku obětí, kteří zahynuli ve Vysokých Tatrách. POPRADSKÉ PLESO – kouzelné ledovcové jezero. Po dohodě s průvodcem mohou zdatnější účastníci vyrazit na náročnější túru podle svých schopností (Rysy 2503 m).

POLSKÉ TATRY * ZAKOPANÉ – nejznámější polské horské středisko, živé obchodní centrum, návštěva trhů. GUBALOVKA – výlet pozemní lanovkou – vycházka, panoramatické výhledy na Tatry. DOLINA KOSCIELINSKA – velmi navštěvovaná romantická dolina, vápencové útvary.

VYSOKÉ TATRY * STARÝ SMOKOVEC – rekreační a sportovní středisko. HREBIENOK – výlet pozemní lanovkou. Túra podle Studenovských vodopádů do Malé Studené doliny. Po dohodě s průvodcem mohou zdatnější účastníci vyrazit na náročnější túru podle svých schopností (Téryho chata či přechod pohoří).

VYSOKÉ TATRY * TATRANSKÁ LOMNICA – rekreační a sportovní středisko. SKALNATÉ PLESO – výlet lanovkou. Turistika podle schopnosti jednotlivých účastníků. V případě zájmu výlet lanovkou na Lomnický štít.

VYSOKÉ TATRY * PODBÁNSKÉ – rekreační a sportovní středisko. Turistika podle schopnosti jednotlivých účastníků. Vycházka Tichou dolinou. Po dohodě s průvodcem mohou zdatnější účastníci vyrazit na náročnější túru podle svých schopností (Kriváň 2494 m).

V dopoledních hodinách odjezd, příjezd do Prahy v odpoledních hodinách.

Informace


Ubytování:

hotel Satel v Popradu, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím,

příplatek za jednolůžkový pokoj 4 200,- Kč.

V případě, že klient souhlasí s ubytováním s osobou stejného pohlaví ve dvoulůžkovém pokoji, příplatek za jednolůžkový pokoj se nevyžaduje.

Stravování:

snídaně,

příplatek za večeře podávané formou bufetového stolu za celkovou cenu 2 100,- Kč. 

V ceně je zahrnuto:

  • doprava vlakem do Popradu a zpět,
  • doprava mikrobusem do polských Tater,
  • 6x ubytování,
  • 6x snídaně,
  • průvodce.

V ceně není zahrnuto:

  • místní doprava vlakem (senioři nad 62 let jezdí zdarma),
  • vstupné do jednotlivých objektů dle programu,
  • cestovní pojištění,
  • nápoje k večeři.

Cestovní pojištění:

balíček komplexního cestovního pojištění 40,- Kč/den pro klienty do 70 let,
senioři nad 70 let 80 Kč/den.

Více informací o cestovním pojištění zde.

Nástupní místa:

Praha – hlavní nádraží, Praha – Libeň, Pardubice a Olomouc. V případě většího počtu klientů z jedné lokality zajistíme za příplatek svoz.

Fotogalerie


Inspirace


Videa


Nezávazné objednávka


© 2024 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.