fbpx

ZILLERTÁLSKÉ ALPY I.

Pohodová turistika - zájezd do Rakouska

Termín: 7.8. – 12.8. 2024 

 

Číslo zájezdu: 310

 

Ubytování: penzion

 

Stravování: snídaně / polopenze

 

Doprava: autobus

 


Cena: 12 450,- Kč  


Popis


Zájezd se slevovou kartou.
Lanovky dle programu v ceně zájezdu.

Zájezd do Tyrolska se slevovou kartou, která je zahrnuta v ceně zájezdu. Připraveny jsou vycházky, případně lehké až středně náročné trasy. Region nabízí mnoho zajímavých míst, kam vás rádi zavedeme. Strávíte vysoko v horách uprostřed krásné alpské přírody několik hezkých dní. Rakousko je země tisíců horských jezer, divokých řek, hlubokých lesů i nekonečných alpských strání. Není tedy divu, že se právě zde setkávají milovníci neposkvrněné přírody. V rámci slevové karty je možnost zdarma se vykoupat v některém z bazénů.

Váš průvodce:

Kateřina Voňková

Program


Odjezd v ranních hodinách, přesun do Rakouska. Podvečerní vycházka údolím.

FÜGEN – kabinkovou lanovkou SPIELJOCHBAHN vyjedete do výšky 1861 m. Tříhodinová túra pro zdatnější, vycházka pro méně zdatné v krásné krajině. Přes údolí kouzelné výhledy na Karwendel a Stubaiské Alpy. Po horských pastvinách dojdete i k horské salaši s možností občerstvení. Do údolí sjedete lanovkou.

ZELL AM ZILLER – kabinkovou lanovkou ROSENALMBAHN vyjedete do výšky 1774 m. A opět si přijdou na své jak turisti, kteří mají zájem pouze o vycházku, tak zdatnější se zájmem o polodenní túru s výstupem na Karspitze 2 257 m. I při této túře budete mít možnost se občerstvit na některé z turistických chat.

FINKENBERG – kabinkovou lanovkou FINKENBERGER ALMBAHN do výšky 2095 m. Zde vás čeká vysokohorský panoramatický okruh přírodním parkem s výstupem na vyhlídkový vrchol Wanglspitze 2420 m.

MAURACH 980 m – kabinovou lanovkou ROFANSEILBAHN k chatě Erfuter Hütte 1840 m. Tato lanovka se doplácí 22 €, senioři mají slevu. Okružní túra s možností krácení na Rofanspitze 2259 m. Odpoledne možnost vycházky či túry (podle zdatnosti) podle jezera Achensee s možností vykoupání. Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun.

Návrat v ranních hodinách.

Informace


Ubytování:

Penzion, dva dvoulůžkové pokoje mají společné příslušenství.

Příplatek za jednolůžkový pokoj 2 400,- Kč.

V případě, že klient souhlasí s ubytováním s osobou stejného pohlaví ve dvoulůžkovém pokoji, příplatek za jednolůžkový pokoj se nevyžaduje.

Stravování:

Snídaně. Možnost dokoupení večeří za celkovou cenu 1 290,- Kč.

V ceně je zahrnuto:

  • přeprava
  • 4x ubytování
  • 4x snídaně
  • slevová karta
  • průvodce

V ceně není zahrnuto:

  • vstupné do jednotlivých objektů dle programu
  • cestovní pojištění

Cestovní pojištění:

Baliček komplexního cestovního pojištění 40,- Kč/den.

Více informací o cestovním pojištění.

Nástupní místa:

Nástupní místa sestavujeme podle bydliště jednotlivých účastníků.

Autobus vyjíždí z Královéhradeckého kraje (Jičín, Trutnov, Hradec Králové) a u tohoto zájezdu bude pokračovat přes Prahu a České Budějovice. Klientům z  Brna nebo Pardubic doporučíme při cestě na nástupní místo vhodné vlakové spojení. Při zájmu větší skupiny zajistíme za příplatek svoz.

Svoz (min. 6 osob): Liberec a Trutnov (250,- Kč/osoba za obě cesty)

Více informací o nástupních místech.

Fotogalerie


Inspirace


Videa


Nezávazná objednávka


© 2022 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.