fbpx

Vítejte ve světě HOŠKA TOUR

 

Jsme cestovka, u které jde o zážitky a poznávání

Kdo jsme

Naší doménou jsou programy plné zážitků


První věcí, na kterou myslíme při vymýšlení zájezdů je, aby se navštívila co nejkrásnější místa.

Máme opravdu mnohaleté zkušenosti


Byť jsme byli oficiálně založeni roku 1991, zakladatel Lubomír Hoška pořádal zájezdy už v osmdesátých letech.

Neleníme, odpočíváme


U nás najdete především poznávací zájezdy, zájezdy s cyklistikou a pěší turistikou. Rádi si užíváme času během cest a poznáváme místní přírodu, kulturu i ochutnáme místní speciality.

Rádi objevujeme nová místa


Neustále připravujeme nové zájezdy. U nás se však nevyhledávají jen chronicky známá místa. Snažíme se objevovat a propojovat regiony, kam se běžně nejezdí.

Inovujeme a jdeme vstříc budoucnosti


Každým rokem přicházíme s novinkami.

Jak to vypadá na našich zájezdech?

Co o nás říkají naší cestovatelé

Moc děkujeme za skvělé Perly jižního Islandu. Byl to náš nejlepší zájezd. Skvělý průvodce, skvělá parta lidí, všechno perfektně zorganizované. Prostě všechno byl LUXUSNÍ.

Lajtkepovi

Rády bychom ještě jednou poděkovaly za velmi profesionální přístup panu Pepovi a Tomášovi při zájezdu na Podkarpatskou Ukrajinu. Celá cesta byla ve znamení pohody, perfektní organizace dovolila vidět řadu nových a zajímavých věcí…

M. Térová a Y. Albrechtová

Vrátili jsme se ze zájezdu plni zážitků. Cesta daleká, jantar krásný, památky velkolepé ….Vše bylo perfektní. Studnice vědomostí paní Jana Konířová, krásné ubytování a bohatými snídaněmi, pohodová jízda Jirky Novotného.

Vlasta Špačková

Zajímali se o nás

Logo Turistika.cz

Naše projekty

czechwalks

O tom, že by pro turisty z celého světa neměla existovat jen Praha a Český Krumlov jen nemluvíme. První cestovatele ze zahraničí jsme přivítali roku 2003 a od té doby jsme ukázali nejkrásnější regiony země tisícům skupin z celého světa. Naší hlavní specialitou jsou vícedenní zážitky v České ráji.

Zážitky na PravéZážitky.cz

Startup na autentické zážitky a aktivity.

eDovča.cz

Zájezdy a dovolená od desítek partnerských cestovních kanceláří.

Představujeme CK HOŠKA TOUR

Cestovní kancelář vznikla v roce 1991, když již před tímto datem jsme podobnou činnost vyvíjeli v rámci Klubu českých turistů a svazu turistiky ČSTV. Již od svého založení víme, jaký zážitek v člověku vyvolá hezké cestování.

Umíme připravit pohodové poznávací zájezdy. V našem katalogu naleznete také výběr poznávacích zájezdů, zájezdů s pěší turistikou a cykloturistikou. Dobře známe Evropu a víme i o těch nejzajímavějších místech, které byste těžko hledali sami. Vždyť ji ukazujeme i zahraničním návštěvníků z celého světa. Poznejte s námi přírodní krásy a zajímavé historické památky. Často kombinujeme zájezdy nenáročné pěší turistiky s poznávacím programem. Při zájezdech do hor často využíváme lanovky. Pro zdatnější turisty pořádáme zájezdy s vysokohorskou turistikou včetně ferrat. Během bohatého programu zbyde čas na fotografování i občerstvení v hospůdkách či cukrárnách.

Připravit odjezdová místa co možná nejblíže vašemu regionu je pro nás klíčové. Nástupní místa tomu vždy přizpůsobujeme a někdy zajistíme svoz. Na zájezdy se odjíždí také z Královéhradeckého kraje a trasa je sestavena s ohledem na bydliště většiny účastníků a cílové destinace. Nejčastěji autobusy vyjížději z Trutnova, Hradce Králové nebo Jičína.  Klienty máme z celých východních a severních Čech, zastávku zájezdového autobusu máme při většině zájezdů v Praze. Pravidelně odjíždíme nebo zajišťujeme svozy z Trutnova, Hradce Králové, Dvora Králové nad Labem, Jičína, Mladé Boleslavi, Poděbrad, Turnova, Jablonce nad Nisou nebo třeba Liberce. Pro početnější skupiny za příplatek zajišťujeme z jejich bydliště svoz. Příjezdy a odjezdy jsou vždy v denních hodinách, a to s ohledem na spoje hromadné dopravy.

Vlastní tým průvodců se skládá ze zkušených průvodců plných energie, kteří jsou vždy připraveni Vám ochotně zodpovědět všetečné dotazy a poradit i s případným individuálním doplněním programu.

Snažíme se, aby naše zájezdy byly velmi kvalitní. Dopravu zajišťují moderní pohodlné autobusy, které jsou vybaveny toaletou a splňují emisní normy pro minimalizaci uhlíkové stopy. Ubytování zajišťujeme v hotelech a penzionech zpravidla ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím.

Snažíme se, abychom kromě snídaní zajišťovali i večeře. U mnoha zájezdů je možné si večeře doobjednat. Někdy bývá k dispozici kuchyňka.

Už léta vozíme klienty z celého světa po krásách Českého ráje, Krkonoš a celé naší země. Bouráme dogma o tom, že zahraniční turisté jezdí jen do Prahy, Českého Krumlova a Karlových Varů. U nás to není tím, že klienty vozíme z Prahy na denní výlety. My zajišťujeme několikadenní dovolenou po krásách české přírody i menších měst. Naši partneři si cení i to, že dovolenou zahraničním klientům zařizujeme i v „slabší“ jarní a podzimní sezóně. Více informací o projektu naleznete na czechwalks.com.

Ke klientům máme vřelý osobní přístup. Spokojenost našich klientů je stále naší velkou odměnou.

Tým CK HOŠKA TOUR

koncesni_listina

© 2022 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.