fbpx

O cestovní kanceláři Hoška tour

Informace a historie CK HOŠKA TOUR

Představujeme CK HOŠKA TOUR

Cestovní kancelář vznikla v roce 1991, když již před tímto datem jsme podobnou činnost vyvíjeli v rámci Klubu českých turistů a svazu turistiky ČSTV. Již od svého založení víme, jaký zážitek v člověku vyvolá hezké cestování.

Umíme připravit pohodové poznávací zájezdy. V našem katalogu naleznete také výběr zájezdů s pěší turistikou a cykloturistikou. Dobře známe Evropu a víme i o těch nejzajímavějších místech, které byste těžko hledali sami. Vždyť ji ukazujeme i zahraničním návštěvníků z celého světa. Poznejte s námi přírodní krásy a zajímavé historické památky. Často kombinujeme zájezdy nenáročné pěší turistiky s poznávacím programem. Při zájezdech do hor často využíváme lanovky. Pro zdatnější turisty pořádáme zájezdy s vysokohorskou turistikou včetně ferrat. Během bohatého programu zbyde čas na fotografování i občerstvení v hospůdkách či cukrárnách.

Připravit odjezdová místa co možná nejblíže vašemu regionu je pro nás klíčové. Nástupní místa tomu vždy přizpůsobujeme a někdy zajistíme svoz. Na zájezdy se odjíždí také z Podkrkonoší a trasa je sestavena s ohledem na bydliště většiny účastníků a cílové destinace. Nejčastěji autobusy vyjížději z Trutnova, Hradce Králové nebo Jičína.  Klienty máme z celých východních a severních Čech, zastávku zájezdového autobusu máme při většině zájezdů v Praze. Pravidelně odjíždíme nebo zajišťujeme svozy z Trutnova, Hradce Králové, Dvora Králové nad Labem, Jičína, Mladé Boleslavi, Poděbrad, Turnova, Jablonce nad Nisou nebo třeba Liberce. Pro početnější skupiny za příplatek zajišťujeme z jejich bydliště svoz. Příjezdy a odjezdy jsou vždy v denních hodinách, a to s ohledem na spoje hromadné dopravy.

Vlastní tým průvodců se skládá ze zkušených průvodců plných energie, kteří jsou vždy připraveni Vám ochotně zodpovědět všetečné dotazy a poradit i s případným individuálním doplněním programu.

Snažíme se, aby naše zájezdy byly velmi kvalitní.

Dopravu zajišťují moderní pohodlné autobusy, které jsou vybaveny toaletou. Ubytování zajišťujeme v hotelech a penzionech zpravidla ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím.

Snažíme se, abychom kromě snídaní zajišťovali i večeře. U mnoha zájezdů je možné si stravování doobjednat. Někdy bývá k dispozici kuchyňka.

Ke klientům máme vřelý osobní přístup. Spokojenost našich klientů je stále naší velkou odměnou.

Tým CK HOŠKA TOUR

koncesni_listina

Fakturační údaje

Lubomír Hoška, HOŠKA TOUR
Zámecká 499
507 81 Lázně Bělohrad

IČO: 43518621
DIČ: CZ5405100129

 Psali o nás

Logo Turistika.cz

Portál Turistika.cz


Portál Cykloserver

 

Jičínský deník

Vltava Labe Média


COT buisness cestovní ruch

COT, odborný časpopis v cestovním ruchu

© 2019 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.


Užíváním webu souhlasíte se zpracováním údajů soubory cookies.