fbpx

Informace k současnému stavu v cestovním ruchu

Přečtěte si aktuálnější informace zde: https://hoska-tour.cz/aktuality/informace-k-aktualnimu-deni/

 

8. 3. 2020

 

Hlavním a důležitým tématem těchto dní je šíření viru Covid-19. CK HOŠKA TOUR se soustředí na letní sezonu, takže v současné době nemá žádné klienty v Itálii ani jinde v zahraničí. Nicméně i my jsme obdrželi několik informativních dotazů a problematika šíření viru se týká i nás.

Rušení zájezdů z důvodu šíření koronaviru registrujeme pouze  v řádu jednotek.  CK HOŠKA TOUR měla velmi silné prodeje na začátku roku. Březen bývá obvykle vždy slabší a stejně je tomu i v těchto dnech. I přesto lidé zájezdy pro letní sezonu 2020 objednávají, včetně zájezdů do vzdálenějších míst. Nicméně je znát, že část lidí vyčkává (zvlášť u některých evropských zemí).

V současné době nejvíce řešíme jarní školní zájezdy. Kvůli školním zájezdům v jarních měsících je pro nás vývoj současné situace ohledně šíření viru a zajištění bezpečnosti důležitý.

Aktuální situaci kolem výskytu viru Covid-19 samozřejmě denně sledujeme. V žádném případě nebudeme organizovat zájezdy do postižených míst. Řídíme se doporučeními Ministerstva zahraničních věcí. Při změně situace budeme promptně reagovat. Zájezdy rušit, měnit jejich termíny …

Jelikož odjezdy a odlety našich klientů jsou v řádu více jak týdnů a spíše několika měsíců, doporučujeme nepodnikat žádné unáhlené kroky a vyčkat na vývoj aktuální situace. Doufáme, že se do té doby situace uklidní. Při našich zájezdech je do doby 45 dnů do odjezdu poplatek storna pouze 10 % z ceny zájezdu. Vzhledem k této lhůtě doporučujeme u zájezdů v letních měsících ještě vyčkat na vývoj situace.

 

Bc. Petr Hoška

 

Stanovisko AČCKA ke 13. 3. 

0 0 hlasů
Article Rating
Posílat reakce na email
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.