fbpx

Právě slavíme 25 let od založení

Je pravdou, že v těchto dnech oslavujeme pětadvacáté výročí založení cestovní kanceláře. Ta byla založena na závěr roku 1991. Podobnou činnost jsem však vykonával již v 80. letech minulého století v rámci odboru turistiky, který byl při tělovýchovné jednotě a potom v devadesátém roce v rámci Klubu českých turistů.

Co se za těch pětadvacet let změnilo?

Změnilo se toho hodně. Od hurá zájezdů za sedm stovek na týden do Itálie bez pořádného noclehu jsme se postupně propracovali k perfektně připraveným zájezdům s kvalitním ubytováním s polopenzí. Pamatuji si, jak účastníci měli slzy v očích, když poprvé spatřili Matterhorn. Mnoho tehdejších klientů nevěřilo, že se pod skutečný Matterhorn někdy v životě podívají. 

Programy na začátku devadesátých let bývaly hodně bohaté. Budíček ještě za tmy, bourání stanů a před osmou se vyjíždělo za poznáváním či na horské túry nebo vycházky. Dodnes na to s mnoha účastníky, kteří s námi v devadesátých letech začínali, vzpomínáme. I dnes se snažíme, aby naše zájezdy byly bohaté na program a dbáme na to, aby byl čas na odpočinek s kávou nebo zastávku na horské chatě či ve vesnické hospůdce. Zpestřením bývá zastávka na kulturní akci nebo cíleně zaměřené zájezdy.

Zážitků za těch pětadvacet let bylo hodně. Dnes vzpomínáme spíš na ty dobré, ale máme v paměti i stresové situace, kdy nám neodjel trajekt, recepční hotelu zmizel i s naší 100 % zaplacenou zálohou a podobně. Ale vzpomíná se hlavně na to dobré. Za ta léta máme mnoho pochvalných dopisů. Mnoho účastníků, kteří dnes již s námi jezdit nemohou, se u nás zastavuje a děkuje za zájezdy, které jsme pro ně připravili.

 Dnes máme štáb stálých průvodců, kteří se na jednotlivé zájezdy pečlivě připravují a starají se o naše klienty, aby jim nic nechybělo a abychom splnili vše, co jsme slíbili. Zkrátka, aby se k mám klienti rádi vraceli. I práce v kanceláři je o něčem jiném, než to bylo před pětadvaceti lety, kdy stačilo pouze zamluvit kemp. Každé nové ubytování se musí prověřit, ne každý obchodní partner, či ubytovatel se chová seriózně.

Těší nás, že se k nám klienti vracejí. To nás vede k tomu, abychom každý rok měli v nabídce nové zajímavé programy jednotlivých zájezdů. Budoucnost je především v kvalitě a atraktivnosti programů jednotlivých zájezdů. Snažíme se připravovat zájezdy v rozumné ceně, jezdíme moderními autobusy s toaletou, ubytování zajištujeme ve dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením. Od jednotlivců zpravidla nevybíráme příplatek. Snažíme se připravovat pohodové nenáročné zájezdy s poutavým programem, či pěknými vycházkami. Zájezdy do hor s variabilním programem, s možností výběru jednotlivých túr. Těší nás zvyšující se zájem i o cykloturistické zájezdy.

Chtěl bych do další pětadvacítky všem svým spolupracovníkům popřát, aby se jim jejich práce dařila. Všem klientům mnoho pěkných zážitků, aby se k nám rádi vraceli a novým klientům, aby k nám našli cestu. Když jsme začínali, tak jsem říkával, že naší největší odměnou je spokojenost účastníků a jsem přesvědčený, že to platí stále.

Lubomír Hoška

19. 12. 2016, Lázně Bělohrad

 

K oslavě narozenin patří dárky. Naši stálí klienti mohou pod vánoční stromeček svým známým darovat symbolický dárkový poukaz na Kč 250,-. Podmínkou je pouze, že obdarovaný s námi ještě nikdy necestoval. Poukaz si níže pouze otevřete, vytiskněte, vyplníte a  darujete. Poukaz je potřeba uplatnit nejpozději do setkání příznivců CK.

Poukaz 25 let CK HOŠKA TOUR-page-001

Vážení,

srdečně blahopřeji k 25 letům CK. Jste nejlepší.

Věra Bláhová


Michal Laušman Přeji hodně dalších úspěšných let


touratlas.cz Moc gratulujeme a přejeme hodně spokojených klientů i do dalších let.


Dalších úspěšných 25 let přeje – Dobrovolská


Srdečně blahopřeji!

Mgr. Bohuslava Škvárová, CK Neon


Vážený pane Hoška, i my jsme s manželem byli mezi prvními klienty Vaší CK. Snad to byl 1. zájezd, a to do Holanska, Lucemburk a Belgie, který jsme s Vámi absolvovali. Tenkrát nám kdosi řekl, že jste takoví cestovatelští divoši. Měli jsme obavy ze zimy pod stanem, ale slíbíl jste nám, že v případě zimy můžeme  přespávat v autobuse. Jeli jsme tedy s Vámi a pak již každý rok s Hoška -tour a tak jsme procestovali téměř celou Evropu včetně Turecka. Nyní již řadu let jezdím sama, ale vždy někoho k sobě získám a kdo jednou jel s Vámi většinou  už se hlásí i na další zájezdy /pí Kselíková, Králová, Pulpánovi. I naši důchodci jak na zájezdu na Konigstein  tak do Krakova byli velmi spokojeni a tuším, že již vás vyhledávají na zájezdy sami. Mám ještě jeden poznatek, a to “S Hoškou se musí vidět všechno” to znamená, když už se někam jede, tak se toho musí opravdu hodně vidět. Také vzpomínám na včasnost všech účastníků a odjíždělo se také již v 7 hod. protože jste objevil v okolí něco nového a to se muselo navíc vidět. A jednou jste na mne volal:” Nespěchejte, nespěchejte, do odjezdu jsou ještě 4 minuty”. Tak to je také trochu vzpomínání. No a co do dalších let? Hodně stálých spokojených klientů na Vašich atraktivních zájezdech. Nakonec ještě chci Vám. Vaší rodině i všem spolupracovníkům popřát pěkný advent i Vánoce a v novém roce pevné zdraví, spokojenost a vše dobré. Vaše stálá klientka Pavlína Tomášková. P.S. Škoda, že nejsem mladší.

© 2020 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.


Užíváním webu souhlasíte se zpracováním údajů soubory cookies.