fbpx

Nástupní místa autobusů


Nástupní místa zájezdů sestavujeme podle bydliště jednotlivých účastníků. Snažíme se trasu sestavit tak, aby každý účastník měl možnost se rozumně na nástupní místo dostat. Naše autobusy obvykle vyrážejí z Hradce Králové, Trutnova nebo Jičína. Kromě těchto míst poté autobusy z regionu východních Čech vyrážejí směrem do cílové destinace.

 

Zájezdy do Rakouska, Itálie, Francie, Velké Británie a podobně jezdí autobusy přes Prahu a poté trasa vede na České Budějovice, Plzeň nebo Ústí nad Labem.

 

Zájezdy do Polska, Slovenska, Maďarska nebo na Ukrajinu se jezdí z Hradce Králové již směrem na Brno nebo Olomouc. Klienty z Prahy nakládáme přímo před vlakovým nádražím v Hradci Králové po příjezdu rychlíku od Prahy.

Svozy do vašeho města


Do dalších měst zajišťujeme svozy. Standardně mikrobusem pro 8 pasažérů. Pro větší skupiny zajistíme svozy většími mikrobusy nebo přímo přistavíme autobus.

 

Obvyklé svozové destinace jsou například Liberec, Jablonec nad Nisou, Dvůr Králové n. L., Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Mladá Boleslav, Česká Lípa, Jihlava nebo po dohodě kdekoliv budete mít zájem.

 

Cenu svozů stanovujeme až podle konkrétního místa nástupu, počtu osob a typu zájezdu. Výše příplatku je však obdobná nákladům na svoz a v některých případech svoz poskytneme zdarma.

© 2019 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.


Užíváním webu souhlasíte se zpracováním údajů soubory cookies.