fbpx

Nástupní místa

Nástupní místa autobusů


Nástupní místa jednotlivých zájezdů sestavujeme s přihlédnutím na bydliště jednotlivých účastníků. Snažíme se trasu sestavit tak, aby každý účastník měl možnost se rozumně na nástupní místo dostat. Naše autobusy vyjíždějí z Hradce Králové, Trutnova a Jičína. Zpravidla vyjíždíme a přijíždíme v denních hodinách. Kromě těchto míst zastavujeme na trase při cestě do cílových destinací.

Zájezdy do Rakouska, Itálie, Francie, Velké Británie a dalších destinací jezdí přes Prahu a dál přes České Budějovice, případně Plzeň, v některých případech přes Ústí nad Labem na hraniční přechody.

Zájezdy do Polska jezdí přes Náchod, případně přes Český Těšín.

Zájezdy na Slovensko, do Maďarska, Balkánských států, případně na Ukrajinu jezdí přes Hradce Králov a Brno, případně Olomouc. V tomto případě klientům z Prahy doporučujeme využít přímých rychlíků (k dispozici stojany pro kola) do Hradce Králové. Zájezdový autobus stojí před vlakovým nádražím a automaticky čeká na případné zpoždění doporučených spojů.

Svozy z vašeho města


Z dalších měst můžeme za příplatek zajistit svoz standardně mikrobusem pro 8 klientů. Pro větší skupiny můžeme zajistit svoz většími mikrobusy nebo přímo přistavit.

Obvyklé svozové destinace jsou například Liberec, Jablonec nad Nisou, Trutnov, Dvůr Králové n. L., Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Mladá Boleslav, Česká Lípa nebo po dohodě z dalších míst.

Cenu svozů stanovujeme podle konkrétního místa nástupu, počtu osob a typu zájezdu. V některých případech svozy poskytneme zdarma.

© 2024 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.