fbpx

Firemní akce

Připravíme vám kompletní firemní akci nebo zájezd na klíč a to nejen po Česku, ale i po celé Evropě, často i mimo ni. Máme zkušený tým průvodců, víme co lze zajímavého navštívit, kam vyrazit za zážitky.

Z čeho mícháme naše firemní akce a zájezdy…

Ubytování


Ubytování můžete být od luxusních hotelů s wellness až po odlehlé chaty ukryté v horách. Navíc známe mnoho objektů, které můžete mít sami pro sebe.

Průvodce


Kdykoliv po ruce můžete mít průvodce, který ukáže ty nejkrásnější místa. Průvodce provede účastníky akce po historických památkách, přírodou v horách i ukáže krásy ze sedla kola.

Doprava


Na podnikovou akci či zájezd můžete vyrazit komfortním prémiovým autokarem, letadlem nebo třeba vlakem. Při letecké nebo vlakové dopravě zajistíme i potřebnou dopravu v destinaci.

Gastronomie


Vyrazte za kulinářskými zážitky v zahraničí i u nás. Můžete se těšit na dobré jídlo na hotelu i návštěvu vyhlášeného podniku či vinařství. Na některých místech můžeme jít i na prohlídku pivovaru, destilerie či jiné zajímavé výroby.

Program plný zážitků


Od procházek a turistiku v přírodě, přes výlety na ty nekrásnější místa až po sportovní zážitky. A to včetně potřebných rezervací.

Wellness a odpočinek


Cestujte za odpočinkem. Odpočiňte si jak v hotelovém Wellness, tak třeba v termálních lázních s léčivou vodou nebo přímo u moře.

Napište nám svou představu…

Rádi se na ní podíváme. Poradíme a co nejdříve Vám zašleme nabídku na firemní akci nebo zájezd. Za zeptání nic nedáte.

    

  Nebo se taky můžete ozvat na jan.hoska@hoska-tour.cz či 736 144 421.

  O nás…

  HOŠKA TOUR tady je od roku 1991. Už od začátků se specializujeme na cesty plné zážitků. Firemní akci nebo zájezd rádi zajistíme i pro Vás. Mezi naše klienty patří Klub českých turistů, Česká spořitelna, architektonické kanceláře, města a obce, školy, nemocnice a další firmy z celého Česka a Moravy. Připravujeme firemní akce na klič, neboli celé balíčky zahrnující dopravu, ubytování, průvodce nebo aktivity. Naší doménou je celá Evropa, ale naše cesty nejčastější směřují do alpských oblastí.

  Pokud hledáte inspiraci, můžete se podívat na zájezdy na našem webu. Také mohou jako inspirace posloužit vzorové programy pro školní zájezdy. Nejlepší ale bude, když nám napíšete a my zašleme program ušitý na míru přímo Vám.

  Proč právě s námi…

  • dlouholeté zkušenosti
  • dohlížíme na kvalitu služeb
  • jednotlivé země a destinace máme v malíku
  • připravíme program plný zážitků
  • vlastní tým zkušených průvodců

  Jaké jsou výhody akcí na zakázku…

  • itinerář podle vašich představ
  • zajištění veškerých potřebných rezervací a vstupů
  • co nejideálnější načasování včetně přejezdů
  • vlastní průvodce jen pro vaší skupinu
  • přistavení autobusu kamkoliv po celé ČR

  © 2024 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.